Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Galatasaray’a Dev Golcü

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Galatasaray’a Dev Golcü
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Galatasaray Yönetimi, golcü arayışlarında sona yaklaştı…

Sarı-Kırmızılılar, Kopenhag’ın 23 yaşındaki golcüsü Andreas Cornelius ile prensip anlaşmasına vardı. Yöneticilerin, Danimarka kulübüyle de el sıkıştığı, pürüzler giderildikten sonra, genç santrforun önümüzdeki hafta içinde İstanbul’a getirileceği öğrenildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

1.93’lük futbolcu, geçen sezon Danimarka Ligi’nde 26 lig maçında 5 gol, 2 asistlik bir performans sergiledi. Hem uygun maliyeti hem de gelecek vaat etmesi nedeniyle gündeme alınan Cornelius’un bonservisine 1.5-2 milyon Euro civarında para ödeneceği ifade ediliyor.

Bu transfere teknik patron Riekerink’in de onay verdiği gelen haberler arasında. Scout ekibinin hazırladığı havuzdan seçilen Cornelius, geçen sezon devre arasında da gündeme gelmiş, ancak UEFA mektubu nedeniyle vazgeçilmişti.

BONSERVİSE GÖRE SEÇİM YAPILACAK

Forvet arayışlarını büyük ölçüde sonlandıran Galatasaray, ön libero konusunda da iki isimden birini tercih edecek. Yine Kopenhag’dan Thomas Delaney’le ilgilenen Sarı-Kırmızılılar, Celtic’ten de Stefan Johansen’i istiyor. İki oyuncuyu da ikna ettiği öğrenilen yönetimin, hangi kulüp daha az bonservis bedeli talep ederse, o yönde oyuncu tercihi yapmaya hazırlandığı belirtiliyor.

24 yaşındaki Delaney, Danimarkalı ve sol ayağını kullanıyor. 25 yaşındaki Johansen ise Norveçli ve o da sol ayağını kullanıyor. Gelecek hafta ön libero arayışlarının da sonlandırılması bekleniyor.

Sporcope

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap