Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Galatasaray’da yeniden doğuş; Mariano

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Galatasaray’da yeniden doğuş; Mariano
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Galatasaray’da sezon başındaki performansıyla hayal kırıklığı yaratan ve Ocak ayı transfer döneminde takımdan gönderilmesi planlanan ancak transfer şartları oluşmadığı için sarı-kırmızılı takımda adeta yeniden doğdu. Galatasaray’ın üst üste elde ettiği iki şampiyonlukta büyük bir katkı sağlayan Mariano, sezonun ilk yarısı ve ikinci yarısında adeta siyah ile beyaz gibi…

Sezonun ilk yarısında forma giydiği ilk 14 maçta gol ya da asist yapamayan Mariano, sezonun ikinci yarısında da bambaşka bir kimliğe büründü. Galatasaray’ın son 6 maçında birer asist yapan ve Kadıköy’de oynanan Fenerbahçe derbisini de boş geçmeyen Mariano, Gençlerbirliği karşısındaki performansıyla da adeta parmak ısırttı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Galatasaray forması altında son 6 maçta 5 golün altına imza atan Mariano, “Çok verimli bir ara dönem geçirdik ve takımın performansına paralel olarak benim performansım da yükselmeye başladı. Sezonun bitimine sayılı haftalar var ve bu performansımızı sürdürerek bir kez daha şampiyonluk sevinci yaşamak istiyoruz” dedi.

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap