Galatasaray’dan Sneijder’e Mesaj

0 2

2016-2017 sezonu hazırlıklarına 1 Temmuz’da İstanbul’da başlayacak olan Galatasaray, Wesley Sneijder’e bu konuda özel bir hatırlatma yaptı. Her yıl sezon başı kamplarına geç katılan Hollandalı’dan bu kez 1 Temmuz’daki ilk antrenmanda bulunması istendi.

Copa America’da forma giyen Muslera ile birlikte Euro 2016’da ter döken milli futbolcuların İstanbul’daki çalışmalara katılmayacağı Galatasaray’da, Wesley Sneijder’e özel bir ayrıcalık ve izin hakkı tanınmadı.

GELMEZSE YiNE CEZA VAR

Sneider’in menajeri Guido Albers’e de, “O, bu takımın 2. kaptanı. Tüm takıma özverisi ile örnek olması gerekiyor” denildi. Ligin son haftalarında başına buyruk tavırları ile tepki çeken ve bu konuda menajeri ile de uyarılan Sneijder’in ilk çalışmaya katılıp katılmayacağı merakla bekleniyor.

Sneijder, eğer uyarıya rağmen sezon açılışına katılmazsa disiplin talimatnamesi uygulanacak.

Bu da ücretinde indirime gitmesi ve kendisine çeki düzen vermesini isteyen Galatasaray yönetimi ile iplerin gerilmesine neden olabilir.

Hürriyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku