Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Kararlılık Güncellemesi Yayınlandı!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Kararlılık Güncellemesi Yayınlandı!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Samsung yeni nesil amiral gemisi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘yi Şubat ayında yapılan Mobil Dünya Kongresinde görkemli bir lansmanla tanıttı. İki telefon da Android ekosisteminin en tepesinde yer alan ürünler ve Güney Koreli firma Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için yayınladığı Kararlılık Güncellemeleri ile destek veriyor.

Yeni güncellemenin öncelikle Hindistan’da kullanıcılara sunulduğunu belirtelim. 1,06 MB büyüklüğündeki bu ufacık güncelleme ile birlikte birçok hatanın önüne geçilebileceğinin altı çiziliyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Kararlılık Güncellemesi Ne Sunuyor

Samsung‘un yayınladığı güncelleme tamamen kararlılık ve güvenlik ile ilgili ama son dönemde telefonların dokunmatikleri ile ilgili bazı şikayetlerin olduğunu biliyorduk. Galeri tarafında da yaşandığı belirtilen bu hataların düzeltilmesi için Samsung bu güncellemeyi yayınlıyor.

Yazılım tarafında bir şeyi düzelttiğinizde ya da değiştirdiğinizde böyle hatalarla karşılaşmak her daim olabilmektedir. Bazı kullanıcıların yaşadıkları bu sorunların da aslında daha önce verilen güncellemelerden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Burada en önemli konu ise kesinlikle ama kesinlikle Samsung‘un olaya ne kadar ciddi baktığıdır. sadece 1 MB büyüklüğündeki bir güncellemeyi bile hızla kullanıcılarına sunan Güney Koreli firmayı güncellemeye hasret Android kullanıcıları adına tebrik etmemiz gerekiyor.

Samsung Galaxy S7 Pink Gold Tanıtıldı!
Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

 

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap