Gece kulübünde Alpay Kalyon’u öldüren vale suç makinesi çıktı! İşte ifadesi

0 17

[ad_1]

İzmir’in Çeşme ilçesinde satın alan Alpay Kalyon’u kalbinden bıçaklayarak öldüren vale Faruk Baştosun’un emniyette 10 kaydı bulunmuş olduğu ortaya çıktı.

İzmir’in Çeşme ilçesinde Alpay Kalyon’u kalbinden bıçaklayarak öldüren vale Faruk Baştosun’un ifadesi ortaya çıktı. Baştosun’un uyuşturucu, yaralama benzer biçimde suçlardan emniyette 10 kaydı bulunmuş olduğu ortaya çıktı.

Sabah’ta yer edinen habere nazaran, İzmir’in Çeşme ilçesinde Alpay Kalyon cinayeti ile ilgili gözaltı sayısı 6’ya terfi etti. Uyuşturucu, yaralama benzer biçimde suçlardan emniyette 10 kaydı bulunan Baştosun ifadesinde, “Yan mekandan 3 hanımla beraber tartışan ve onları tartaklayan alkollü bir şahıs çıkıyordu. Aynı mekanda bulunan Alper Kalyon araya girdi. Çıkan kavga ondan sonra öteki mekana taştı. Bu sırada ikimiz de araya girdik. ” dedi.


Alpay Kalyon

DAYANAMAYIP BIÇAK ALDIM

Baştosun’un, “Alper Kalyon bizlere bağırdı, küfretti ve vurdu. Ben de buna dayanamayıp içeriden bıçak alıp geldim. Pişmanım” söylediği öğrenildi.

Öte taraftan darp edilen hanım ve tarafındaki kişilerin tatillerini tamamladıktan sonrasında İstanbul’a döndükleri ve kadının şikayetçi olmadığı anlaşıldı.

Vaka; Alaçatı’da 18001 Sokak’taki bir gece kulübünün önünde meydana geldi. Oto yıkama dükkanı işleten evli, 1 çocuk babası Alpay Kalyon, eşi Sırma Kalyon ve iki arkadaşıyla beraber eğlenmeye gitti.

Alpay Kalyon yan taraftaki öteki gece kulübünün önünde bir kadının darbedildiğini görüp müdahale etmek için harekete geçti. Alpay Kalyon ve arkadaşı hanımı darp eden grupla münakaşa yaşadı. Mekanın önünde kavga çıktığını gören mekan çalışanları Faruk Baştosun Oğuzhan G. ve Maşallah T. de vakaya dahil oldu.

KALBİNDEN BIÇAKLADI

İddiaya nazaran vale Faruk Baştosun “Burada kavga edemezsiniz” diyerek eline almış olduğu bıçakla arbede esnasında Kalyon’u kalbinden bıçakladı. Faruk B. ve öteki zanlılar olayın arkasından otomobile binip, firar etti. Kalyon, kaldırıldığı Çeşme Alpay Çizgenakat Devlet Hastanesi’nde meydana getirilen müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Kalyon’un, Faruk Baştosun tarafınca bıçaklandığı anlamış olur bir yurttaş tarafınca cep telefonuyla görüntülendi. Görüntülerde ilk olarak iki grup içinde arbede yaşandığı, arkasından da vale olduğu belirtilen Faruk B.’nin yandaki bir gece kulübünden bıçak alıp, Kalyon’u eşi Sırma Kalyon’un önünde bıçakladığı görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku