DOLAR 8,0961
EURO 9,5661
EUR/DOL 1,1810
ALTIN 495,21
BIST-100 1,1810
FAİZ 10,5436

Gizlilik Politikası


© Copyrigth 2015 bagimsizgazete.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bagimsizgazete.com’a aittir.

Bagimsizgazete.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar bagimsizgazete.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

https://www.bagimsizgazete.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.  hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies).

Generally, we will only use your information within the bagimsizgazete.com  However, sometimes the bagimsizgazete.com uses third parties to process your information.  bagimsizgazete.com  equires these third parties to comply strictly with its instructions and the bagimsizgazete.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the bagimsizgazete.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the  bagimsizgazete.com and its services.

When you use bagimsizgazete.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the bagimsizgazete.com  cookies section of our full Privacy Policy.

Üye olmak

İşte adımlar:

1-) iletisim@bagimsizgazete.com adresine olmasını istediğiniz Üyelik adı, Mail adresi, Fotoğraf ve Ad-Soyad bilgilerinizi mail atınız.

2-) Örnek metin-makale-deneme, Özgeçmiş bilgilerinizi yine aynı mail adresine gönderiniz.

3-) Üyelikleriniz tamamlanıp tarafınıza dönüş yapıldıktan sonra siz de artık Bağımsız Gazete ailesinin bir üyesisiniz. Aramıza hoş geldiniz…

Aramıza katılmanız ve bize destek olmanız bizi çok mutlu edecektir.

Sağlıcakla…