DOLAR 5,7295
EURO 6,3621
EUR/DOL 1,1101
ALTIN 277,2119
BIST-100 96.032
FAİZ 16,26

Gizlilik Politikası


© Copyrigth 2015

localhost/bagimsiz-yedek tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları localhost/bagimsiz-yedek’a aittir. localhost/bagimsiz-yedek sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar localhost/bagimsiz-yedek’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
localhost/bagimsiz-yedek’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. localhost/bagimsiz-yedek’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the localhost/bagimsiz-yedek. However, sometimes the localhost/bagimsiz-yedek uses third parties to process your information. localhost/bagimsiz-yedek requires these third parties to comply strictly with its instructions and the localhost/bagimsiz-yedek requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the localhost/bagimsiz-yedek we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the localhost/bagimsiz-yedek and its services. When you use localhost/bagimsiz-yedek online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the localhost/bagimsiz-yedek cookies section of our full Privacy Policy.

 

Üye olmak

İşte adımlar:

1-) iletisim@bagimsizgazete.com adresine olmasını istediğiniz Üyelik adı, Mail adresi, Fotoğraf ve Ad-Soyad bilgilerinizi mail atınız.

2-) Örnek metin-makale-deneme, Özgeçmiş bilgilerinizi yine aynı mail adresine gönderiniz.

3-) Üyelikleriniz tamamlanıp tarafınıza dönüş yapıldıktan sonra siz de artık Bağımsız Gazete ailesinin bir üyesisiniz. Aramıza hoş geldiniz…

Aramıza katılmanız ve bize destek olmanız bizi çok mutlu edecektir.

Sağlıcakla…