GNÇ Star Müzik Yarışması’nda büyük final yaklaştı – Kültür

0 12

[ad_1]

Turkcell’in gençlere yönelik değişik teklif ve fırsatlar sunmuş olduğu uygulaması GNÇ, büyük ilgi gören GNÇ Yıldız Müzik Yarışması ile geleceğin müzisyenlerini keşfediyor. GNÇ uygulaması üstünden devam eden oylama 30 Nisan’da sona erecek ve 2 Mayıs akşamı yarışmanın finali dijital ortamda canlı yayınla gerçekleşecek.

2 Mayıs Cumartesi akşamı 21.00’den itibaren GNÇ YouTube kanalından canlı yayınlanacak final gecesinde Fatma Turgut ve Buyruk Akgül, 2 bin video arasından ilk 10’a kalan finalistleri izleyecek ve değerlendirmelerde bulunacak. Değerlendirmenin peşinden ilk 3’e giren yarışmacılar belirlenecek ve kazananlara canlı yayınla bağlanılarak o anki duyguları paylaşılacak.

Canlı yayına evlerinden katılacak Fatma Turgut ve Buyruk Akgül, gösterim esnasında kendi müzikal yolculuklarına dair deneyimlerini ve genç müzisyenlere esin verecek hikayelerini paylaşacak. Ek olarak gösterim süresince jüri üyeleri, seyirciler için hususi performanslara imza atacak.

Geleceğin müzisyenleri tv ve radyolara konuk olacak
15-25 yaş arası gençlerin istedikleri müzik türünde müracaat yapmış olduğu yarışmada dereceye girenlere toplam 22 bin 500 lira ödül dağıtılacak. Birinci seçilen yarışmacı 10 bin TL, ikinci 7 bin 500 TL, üçüncü ise 5 bin TL para ödülünün sahibi olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku