Spor

Gökhan Gönül’ün Yerine Barça’lı Stoper


Spor

Sezonun sona ermesiyle birlikte Caner, Kadlec, Abdoulaye Ba ve Alves’in ardından Gökhan Gönül ile de yollarını ayıran Fenerbahçe’de defans alarm veriyor.Savunma hattını yeniden kurmayı planlayan Kanarya, Gökhan’ın yerini Barcelona’dan Martin Montoya ile doldurmayı hedefliyor.

DEFANS KOMPLE BOZULDU

Sarı Lacivertlilerde defanstaki 5 oyuncunun gitmesi sonrası sezonun en az gol yiyen savunma hattı tamamen bozuldu. Son olarak Gökhan’ın ‘Benim için Fenerbahçe defteri kapandı’ sözlerinin ardından savunmada Simon Kjaer, Hasan Ali Kaldırım ve Şener Özbayraklı kaldı.

BONSERVİSİ BARCELONA’DA

Kanarya bonservisi Barcelona’da olan 25 yaşındaki Montoya ile defansı sağlama almak istiyor. Katalan ekibi geçtiğimiz sezonun ilk yarısında Inter’e, ikinci devrede Real Betis’e kiraladığı oyuncuyu bu sezon da kadroda düşünmüyor. Sol bekte de görev yapabilen Mon- toya, geçen sezon 4’ü Inter’de, 13’ü ise Real Betis’te olmak üzere 17 maçta forma giydi.

AATIF’A 2,5 MİLYON ARTI ÜÇ GENÇ

Fenerbahçe, Sivasspor’dan transfer ettiği Aatif Chahechouhe için 2,5 milyon euro bonservis ödeyecek. Sivasspor’a ayrıca 3 genç isim kiralık olarak verilecek ve sezonluk ücretleri Sarı-Lacivertliler tarafından ödenecek. Aatif ile resmi sözleşmenin hafta başında yapılması bekleniyor

Özgür Düşünce