Spor

Gomez’de Son Durum! Başkan Randevu Verdi


Spor

Başkan Fikret Orman, görüşmeyi 3 kez erteleyen Mario Gomez’e, “10 Temmuz’a kadar bu işi bitirelim. Aksi takdirde biz de önümüze bakalım” resti çekmişti.Başkan Fikret Orman, görüşmeyi 3 kez erteleyen Mario Gomez’e, “10 Temmuz’a kadar bu işi bitirelim. Aksi takdirde biz de önümüze bakalım” resti çekmişti.

Alman yıldız ise Euro 2016 finalini işaret ederek, “Oynamasam da finalde arkadaşlarımın yanında olmak istiyorum. Sonrasında ilk işim sizinle görüşmek” cevabını vermişti. Gomez’in bu talebini olumlu karşılayan Beşiktaş Yönetimi final için en büyük favori olarak gösterilen Almanya’nın yarı finalde Fransa’ya elenmesinin ardından hemen harekete geçti. Gomez’e, “Pazartesiye kalmadan bu işi bitirelim” mesajı gönderdi. 31 yaşındaki forvetin en geç hafta içi İstanbul’a gelip yönetimle masaya oturması bekleniyor.

Orman görüşecek

Fikret Orman, Fanatik’e yaptığı açıklamada ; Gomez’in de kalmak istediğini vurguladı. Orman, Alman yıldızla mutabakata vardıktan sonra Fiorentina ile görüşecek. Siyah-Beyazlılar, Avusturya kampı öncesi Gomez bilmecesine kesin olarak son vermek istiyor.

Sporvadisi.com