Gönül Dağı Muammer diziden ayrılıyor mu? Gönül Dağı Veysel’in Babası Ali Düşenkalkar diziden neden ayrıldı?

Gönül Dağı Dizisi haberleri ile ilgili son dakika gelişmeleri, en sıcak haberler ve geçmişten bugüne tüm detaylar güncel Gönül Dağı Dizisi haber sayfasında yer alıyor.

0

TRT 1’deki Gönül Dağı dizisi yeni bölümüyle ilgi odağı oldu. Dizideki amcaoğullarından Veysel karakterinin babası Muammer trafik kazası geçirdi. Daha sonra ise Muammer’in durumu merak konusu oldu.

Diziseverler Muammer’in durumuna ilişkin Google ve diğer arama motorlarında konuyla alakalı arama yapmaya başladı. Trafik kazasından sonra Muammer öldü mü, Ali Düşenkalkar diziden ayrıldı mı biçiminde aramalar trend oldu.

Peki, Gönül Dağı Muammer öldü mü? Gönül Dağı Veysel’in babası öldü mü? Ali Düşenkalkar diziden ayrıldı mı? ayrıntılar haberimizde…

 

GÖNÜL DAĞI MUAMMER ÖLDÜ MÜ? GÖNÜL DAĞI VEYSEL’İN BABASI ÖLDÜ MÜ? ALİ DÜŞENKALKAR DİZİDEN AYRILDI MI?

Her hafta cumartesi akşamı ekranlara yeni bölümüyle gelen Gönül Dağı bu hafta da trend oldu.

Dizide Veysel’in babası otomobiliyle trafik kazası geçirdi. Veysel’in babası Muammer Kaya trafik kazası geçirdi ve tedavi altına alındı. Muammer başına gelen trafik kazasının ardından geçirdiği ameliyatla hayata tutundu. İyileşmesinin zaman alacağını dile getiren ameliyatına giren Doktor Kenan, durumunun iyi olduğunu söyledi.

 

Gönül Dağı Muammer diziden ayrılıyor mu? Gönül Dağı Veysel’in Babası Ali Düşenkalkar diziden neden ayrıldı?

 

Muammer Kara’nın, diziye sonradan dahil olan Doktor Kenan’nın babası olduğu iddiaları ortada dolaşıyor. Dolayısıyla Muammer ile Doktor Kenan’ın yolları kesişmeden Muammer Kara’nın diziden çıkması beklenmiyor.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku