Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Görmeniz için hepimizin ölmesi mi gerekiyor?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Görmeniz için hepimizin ölmesi mi gerekiyor?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bu halk hür iradesiyle son 16 yıldır aynı siyasi partiyi tek başına iktidara getirdi.
Mevcut iktidar girdiği bütün seçimlerde;
“Emekli, memur ve işçinin yüzünü güldüreceğiz,
Enflasyonu düşüreceğiz,
İşsizliği, yoksulluğu tarihe gömeceğiz,
Hak ve özgürlükleri getireceğiz,
Hukukun üstünlüğünü prensip edineceğiz,
Ekonomiyi şaha kaldıracağız,
Terörü bitireceğiz.” dedi.

Bu gün itibarıyla;

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

2002 yılında 59 Bin 187 kişi olan tutuklu ve mahkûm sayısı %400 artarak 235 Bin 888 kişi oldu. (Gerçekten de hak ve özgürlükler konusuna Recep Tayyip Erdoğan tarzı çözüm bulunmuş.)

Emeklilerimiz Çöplüklerden beslenirken, Memur ve işçiler parti il başkanlarının emir eri olmuş. 24 Haziran sonrası 657 Devlet memurları kanunu ile memurlara verilen hakların geri alınacağı gün kadar açık ve kesindir. (Dik dur Reis eğilme, Emekli, memur işçi seninle)

2002 yılında 2 Milyon olan işsiz sayısı %100 artışla 4 Milyonu çoktan geçti. (Maşallah, Kırbir kere Maşallah. İşsizlik tarihten silinmedi ama tarihe yazıldı )

2002 Yılında brüt 130 Milyar dolar olan Dış borç %250 artarak 450 Milyar Dolara ulaştı. (Ak Partili arkadaşın deyimiyle: Uzun adam donumuzu bile kâfire rehin olarak vermiş. Ekonomimizin bir tarafı gerçekten de şaha kalkmış)

2002 yılında yapılan anketler de her 10 kişiden 7 tanesi ‘’ben hukuka güveniyorum’’ demiş. Bu gün ise her 10 kişiden 7 tanesi güvenmediğini söylüyor. (Çok şükür Prensipleri sarsılmaz dini bütün biri var elbette)

2002 yılından önceki 10 yılda PKK teröründen 1.753 şehit vermişiz. AKP iktidarından sonraki 10 yılda 2.470 canımızı analarının ocağından alıp kara toprağa koymuşuz. (Muhterem ‘’Hendekler kazılırken Valilere müdahale etmeyin diye ben emir verdim’’ demişti)

2002 yılına gitmeye gerek yok daha bir yıl önce Et 25 Lira, Tereyağı 20 lira, 300 gram ramazan pidesinin fiyatı ise 2 lira idi. Bugün ET 50 Lira, Tereyağı 45 lira, 275 gram ramazan pidesi 2.5 lira. Halk önce cebine sonra mutfağına bakar. Sizlerin alavere, dalavere enflasyon hesaplamalarınıza bakmaz. Hesap ortada yaşamını idame ettirmek için zorunlu olduğu ihtiyaç maddelerine %100 yapmışsınız. Şimdi çıkmış memur, işçi ve emekliye tabak, bardak, çanak üzerinden yaptığınız enflasyon oranları ile %6 zam yapacağınızı bir müjde gibi duyuruyorsunuz. (Reisimiz yine eğleniyor bizimle)

Dün akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Ticaret Odası’nın iftar programında Türkiye’nin ekonomisini öve öve bitiremedi. ‘’Ne gelirlerimizde ne giderlerimizde ne borçlanmamız da ne borçlarımızı ödemesinde en küçük bir sıkıntısı yoktur. Ne kadar ekonomik gösterge varsa hepsi de çok iyi bir düzeydedir.” dedi
Daha sonra ekledi. Yastık altında neyiniz varsa getirin…

Dedim ya…
Reis bizimle eğleniyor. Birkaç gün önce de buzdolabı ile ekonomik refahı bir araya getirerek tüm dünyayı kahkahalara boğmuştu.
Ya da, Meral Akşener, Muharrem İnce ve Temel Karamollaoğlu Reisimizin kimyasını bozdu.
(Muhterem madem ekonomimiz bu kadar iyi durum da halkın yatak odasına girerek yastığının altındaki parayı neden istiyorsun?)

Şimdi soru şu…
Gerçeklerden uzak, tamamen aldatmaya yönelik, koltuk ve saray uğruna söylenen bu yalanlara bir defa daha inanarak kendi sehpanıza tekmeyi mi vuracak mısınız?
Yoksa ‘‘Siz 16 yıl boyunca bizleri aldattınız ama bizler bir defa daha aldanacak kadar aptal değiliz’’ mi? diyeceksiniz.
Karar sizin.

Sevgiyle kalın…

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap