Haberler, Son Dakika Haberleri | Bağımsız Gazete
HV
27 MAYIS Cuma 15:04

1 Ocak Kardeşlerim Bugün Neden Yok? ATV Kardeşlerim dizisi yeni bölüm ne zaman?

Başrollerinde Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir),  Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel)'in yer aldığı sevilen dizinin yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci oturuyor

Yaşam
Giriş Tarihi : 01-01-2022 12:20   Güncelleme : 01-01-2022 12:20
1 Ocak Kardeşlerim Bugün Neden Yok? ATV Kardeşlerim dizisi yeni bölüm ne zaman?
Başrollerinde Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir),  Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel)'in yer aldığı sevilen dizinin yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci oturuyor. Reyting rekortmeni sevilen dizi Kardeşlerim bitti mi, Kardeşlerim neden yok? Kardeşlerim yeni bölüm hangi gün? Kardeşlerim dizisinin sevenleri dizi bu hafta var mı? sorunu arama motorlarında aradı. ATV yayın akışında Kardeşlerim dizisini göremeyen takipçiler oldukça şaşırdı ve dizinin hangi gün olduğunu merak etti. Her hafta Cumartesi günleri izleyenleri ekranlara kilitleyen dizi Kardeşlerim neden yok? Kardeşlerim Bugün Neden Yok? Kardeşlerim dizisi yeni bölüm ne zaman?

1 Ocak Kardeşlerim Bugün Neden Yok?

Kardeşlerim bugün neden yok? ATV Kardeşlerim dizisi yeni bölüm ne zaman? Bugün çoğu Tv kanalında merakla beklenilen diziler yayın akışlarında yer almadılar.  1 Ocak'ta TV'de dizi yok mu, neden hiç dizi yok? 1 Ocak diziler neden yok? Dizilere 1 hafta ara mı verildi? Sadece Kardeşlerim dizisi değil, aslında diğer diziler de yayın akışında yer almıyorlar. Kardeşlerim dizisi, ekranlarda yayınlanan diğer diziler gibi Ocak ayının ilk haftası tatile girdi. ATV'de bugün Kardeşlerim dizisinin yayın saatinde Örümcek Adam: Evden Uzakta filmi yer alacak. Yakın zamanda gösterilen son Örümcek Adam filminin bir öncesine bizleri götürecek.

ATV Kardeşlerim dizisi yeni bölüm ne zaman?

Kardeşlerim dizisinin yeni bölümü 8 Ocak günü ATV ekranlarında yayınlanacak. 8 Ocak günü Kardeşlerim dizisi ATV ekranlarında 35. bölümü ile sizlerle olacak. https://twitter.com/kardeslerimatv/status/1474853867980472321?s=20

Örümcek Adam Evden Uzakta

Atv ekranlarında bu akşam televizyonda ilk kez yayınlanacak olan Örümcek Adam: Evden Uzakta filmine de kısaca göz atalım. Endgame'de yaşananlar sonrasında örümcek adam kendi dünyasına dönmüştür. Peter Parker bir okul gezisinde Nick Fury'den aldığı gizemli bir görev sonrası macera başlıyor. Peter Parker, sade bir hayat sürmeye çalışsa da bir süper kahraman olarak arkadaşlarını korumak zorunda olduğunu kendisine hayat gösterecektir.
AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete Yaşam Koçu
Boya Ustası