Yaşam
Giriş Tarihi : 13-03-2022 21:56

13 Mart reyting sonuçları: Adı Sevgi reytinglerde kaçıncı oldu?

13 Mart reyting sonuçları 2022, 13 Mart 2022 reyting sonuçları Pazar reyting sonuçları 13 Mart Teşkilat Yargı Survivor All Star Reytingler Pazar 13 Mart, 13 Mart 2022 reyting sonuçları, Reyting Sıralaması Pazar Teşkilat Yargı Survivor Adı Sevgi reytinglerde kaçıncı oldu?

13 Mart reyting sonuçları: Adı Sevgi reytinglerde kaçıncı oldu?

Pazar günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Pazar günü reytinglerde Teşkilat ve Yargı dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. Survivor All Star da zirvede bu dizilere eşlik ediyor. Bu hafta Adı Sevgi dizisi de pazar günü reytingler için listeye dahil oldu. Peki Adı Sevgi reytinglerde kaçıncı oldu? 13 Mart Pazar reyting sonuçları belli oldu mu? Pazar günü en çok izlenen diziler neler? 13 Mart 2022 Pazar günü reyting sonuçları, 13 Mart 2022 reyting sonuçları Pazar reyting sıralaması 13 Mart Teşkilat Yargı Survivor All Star Reytingler Pazar 13 Mart 2022 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

13 Mart Pazar reyting sonuçları

Reyting sıralaması Pazar günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

Pazar günü Total izleyici grubunda birinciliği TRT1’de yayınlanan “Teşkilat”, ikinciliği Kanal D’nin dizisi “Yargı”, üçüncülüğü ise TV8’de ekrana gelen “Survivor All Star” yer alıyor.

AB Grubunda Yargı birinci olurken, ikinci sırada Teşkilat, üçüncü sırada Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda Pazar günü reytinglerinde birinci sırada Yargı, ikinci sırada Teşkilat, üçüncü sırada ise Survivor All Star yer aldı.

Pazar reyting sonuçları genelde Yargı, Teşkilat, Survivor All Star ve Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu şeklinde devam ediyor.

13 Mart günü Show TV'de Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor ve Fox Tv ekranlarında Osman Pazarlama filmleri yer aldı. Bu filmler de reytinglerde kendisine yer bulmaya çalıştı.

Pazar günü en çok izlenen diziler

Pazar günü en çok izlenen dizi Yargı. Teşkilat dizisi Total grubunda birinci olsa da diğer iki grupta Yargı tarafından geçiliyor. Bu akşam yayınlana Adı Sevgi dizisi de reyting savaşına dahil oldu

Pazar günü en çok izlenen program hangisi

Pazar günleri en çok izlenen program Survivor All Star. Listede onu Kim Milyoner Olmak İster takip ediyordu ama Adı Sevgi dizisi başlayınca bu akşam Milyoner yayınlanmadı. İbo Show da Pazar gecelerinin reytinglere giren tek müzik eğlence programı.

13 Mart 2022 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

13 Mart reyting sonuçları, programlar sona erdikten sonra açıklanmış olacak. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları belli oldu mu? Şu an reyting sonuçları daha açıklanmadı. Açıklandığında sizlerle paylaşmış olacağız 

» Adı Sevgi Zeynep kimdir?

Adı Sevgi Zeynep kimdir? Adı Sevgi Zeynep gerçek adı ne?

» Adı Sevgi Macide kimdir?

Adı Sevgi Özlem kimdir? Hande Kaptan Gerçek adı ne?

TansuTansu

Tansu