Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 20-04-2022 18:35

7. Koğuştaki Mucize konusu ve oyuncu kadrosu, hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak?

Türk sinemasında son yıllarda vizyona giren en beğenilen filmlerin arasına gire, Aras Bulu İynemli ve  Nisa Sofiyo’nun başrollerinde bulunduğu dram filmi bu akşam televizyon ekranlarında izleyicilerin karşına çıkcak. Peki, 7. Koğuştaki Mucize konusu ve oyuncu kadrosu, hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak?

7. Koğuştaki Mucize konusu ve oyuncu kadrosu, hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak?

7. Koğuştaki Mucize, başarılı yöentemen Mehmet Ada Öztekin’in en çok izlenen filmlerindendir. Bir babanın 7 yaşındaki kızıyla aynı zeka seviyesinde olması durumunun trajek hikayesini anlatıyor. 80’li yıllarda geçen başarılı yapım 7. Koğuştaki mucizi bu akşam TV ekranlarında olacak. Başrol Memo filmin sonuna doğru idam sehpasına çıkarılır. Kurtulabilmesi o kadar da kolay olmayacaktır. Meraklıların beklediği an geldi. Sonunda TV ekranlarında keyifli vakit geçirmek isteyen film severler ekran başındaki yerlerini alacak.

7. Koğuştaki Mucize konusu nedir?

7. Koğuştaki Mucize, küçük kızı ile aynı zeka seviyesinde olan biir babanın adalet arayışını anlatıyor. 1983 yılında, Ege’de küçük bir kasabada küçük bir kız çocuğu ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının öz kızıdır ve sorumlu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı ile güzel bir hayat yaşayan Memo görülmektedir. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatmak için kendini paralasa da da kimse zeki geriliği olan Memo’ya  inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo'nun yakın akrabaları adaletin sağlanması adına her yola başvururken, Memo ve kızı Ova'nın tek istediği birbirlerine kavuşmayı çok isterler.

7. Koğuştaki Mucize Hangi Kanalda?

Babası ve kızını bekleyen günlerin nasıl olacağını bilemeden kaderlerini yaşamaya devam ederler. Memo, bir mucize sonucu idamdan kurtulabilecek mi? Merakla beklenen yerli film bu akşam saat 20.30’da Fox TV’de.

Oyuncu kadrosu

7. Koğuştaki Mucize yerli filminin senaryosu tecrübeli senarist Kubilay Tat’a ait. Oyuncu kadrosu ise şöyle: Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta,Yusuf, Deniz Baysal, Yurdaer Okur, Sarp Akkaya, Yıldıray Şahinler, Hafız, Deniz Celiloğlu, Ferit Kaya, Serhan Onat, Emre Yetim, Gülçin Kültür Şahin, Cankat Aydos, Doğukan Polat

Mehmet SezerMehmet Sezer