Haberler, Son Dakika Haberleri | Bağımsız Gazete
HV
27 MAYIS Cuma 15:39

7 Mart Reyting Sonuçları 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları

7 Mart reyting sonuçları, 7 Mart 2022 reyting sonuçları Pazartesi reyting sıralaması 7 Mart Alparslan Büyük Selçuklu Yasak Elma Üç Kuruş Survivor All Star Reytingler Pazartesi reyting sonuçları

Yaşam
Giriş Tarihi : 07-03-2022 23:02
7 Mart Reyting Sonuçları 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları

Pazartesi günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Pazartesi günü reytinglerde Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma ve Üç Kuruş dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. Survivor All Star da zirvede bu dizilere eşlik ediyor. Bugün Mandıra Filozofu İstanbul, Evim Sensin ve Cinayet Süsü de reyting yarışına katıldılar. 7 Mart Pazartesi reyting sonuçları belli oldu mu? Pazartesi günü en çok izlenen diziler neler? 7 Mart 2022 Pazartesi günü reyting sonuçları, 7 Mart 2022 reyting sonuçları Pazartesi reyting sıralaması 7 Mart Alparslan Büyük Selçuklu Yasak Elma Üç Kuruş Survivor All Star Reytingler Pazartesi 7 Mart 2022 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

7 Mart Reyting Sonuçları

7 Mart Pazartesi günü reytinglerde Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma ve Üç Kuruş dizileri yarışıyor.

Survivor All Star günün tek yarışma programı.

Güldür Güldür Show da Pazartesi günleri tek komedi programı olarak karşımıza çıkıyor.

7 Mart günü Mandıra Filozofu İstanbul, Evim Sensin ve Cinayet Süsü filmleri de izleyici ile buluştular.

7 Mart Pazartesi reyting sonuçları

Reyting sıralaması Pazartesi günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

Pazartesi günü Total izleyici grubunda birinciliği TRT1’de yayınlanan “Alparslan Büyük Selçuklu”, ikinciliği Kanal D’nin dizisi “Yasak Elma”, üçüncülüğü ise TV8’de ekrana gelen “Survivor All Star” yer aldı.

AB Grubunda Yasak Elma birinci olurken, ikinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu, üçüncü sırada Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda Pazartesi günü reytinglerinde birinci sırada Yasak Elma, ikinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu, üçüncü sırada ise Survivor All Star yer aldı.

Pazartesi reyting sonuçları genelde Yasak Elma, Alparslan Büyük Selçuklu, Survivor All Star ve Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu şeklinde devam ediyor.

Pazartesi günü en çok izlenen diziler

Pazartesi günü en çok izlenen dizi Yasak Elma. Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Total grubunda birinci olsa da diğer iki grupta Yasak Elma tarafından geçiliyor.

Pazartesi günü en çok izlenen program hangisi

Pazartesi günleri en çok izlenen program Survivor All Star. Listede onu Kim Milyoner Olmak İster izliyor.

7 Mart 2022 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

7 Mart reyting sonuçları, programlar sona erdikten sonra, ertesi sabah açıklanmış olacak. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları ilerleyen saatlerde açıklanmış olacak. Şu an reyting sonuçları daha açıklanmadı.

AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete Yaşam Koçu
Boya Ustası