Yaşam
Giriş Tarihi : 13-03-2022 20:21

Adı Sevgi Özlem kimdir? Hande Kaptan kaç yaşında, nereli? Hande Kaptan oynadığı diziler

Adı Sevgi dizisi Özlem kimdir? Adı Sevgi Özlem kim? Atv Adı Sevgi Dizisinin başrolünde oynayan Özlem kimdir? Adı Sevgi Özlem gerçek adı ne? Adı Sevgi Özlem karakteri kim? Elif'in ev arkadaşı Özlem kim? Hande Kaptan kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Adı Sevgi dizisi oyuncuları kimler? Hande Kaptan oynadığı diziler

Adı Sevgi Özlem kimdir? Hande Kaptan kaç yaşında, nereli? Hande Kaptan oynadığı diziler

Adı Sevgi Dizisi Özlem kimdir? Adı Sevgi Özlem kimdir? Atv Adı Sevgi Dizisinin başrolünde oynayan Özlem kimdir? Adı Sevgi Özlem gerçek adı ne? Adı Sevgi dizisinde Elif'in ev arkadaşı Özlem karakterini kim oynuyor? Hande Kaptan kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Genç oyuncu Hande Kaptan kimdir? Hande Kaptan'ın oynadığı diziler, Hande Kaptan dizileri, Hande Kaptan oynadığı son diziler hangileri? Hande Kaptan en son hangi dizide oynadı? Hande Kaptan instagram hesabı, Hande Kaptan hakkında bilgiler ve Hande Kaptan sosyal medya hesapları:

Adı Sevgi Özlem kimdir?

Adı Sevgi dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Özlem rolünde Hande Kaptan'ı izleyeceğiz. Hande Kaptan, Adı Sevgi dizisinde Özlem rolünü oynuyor.

Adı Sevgi Dizisi Özlem Karakteri kimdir?

Özlem ilgi alanına giren konularda bir hayli becerikli, hırslı ve çekici bir kadın olarak tarif edilmiş. Okulda İngilizce öğretmeni olarak çalışan Özlem aynı zamanda Elif'in ev arkadaşı olarak karşımıza çıkıyor.  Levent'in nişanlısı olarak da dizide göreceğiz.

Hande Kaptan kaç yaşında?

Hande Kaptan 37 yaşında. Hande Kaptan 1 Ocak 1985 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur.

Hande Kaptan Boyu ve kilosu

1.59 cm boyunda ve 46 kilodur.

Hande Kaptan nereli

Hande Kaptan Ankara'lı.

Hande Kaptan hangi dizilerde oynadı?

Hande Kaptan oynadığı son diziler hangileri? Hande Kaptan en son hangi dizide oynadı? Evet, genç ve güzel oyuncunun hangi dizilerde rol aldığı çok merak ediliyor.

2017 İkisini de Sevdim - Ezra
2016 Şahane Damat - Cennet
2014 Yılanların Öcü - Şerife
2012 Ölümden Kalma - Leyla
2012 El-Cin - Jale
2012-2013 Benim için Üzülme - Filiz
2011 Muhteşem Yüzyıl - Carmina
2011 Kurşun Bilal - Defne
2010 Kollama - Yeşim
2010 Akasya Durağı - Songül

Hande Kaptan sosyal medya hesapları

İnstagram hesabı: @handekaptan

» Adı Sevgi Zeynep kimdir?

Adı Sevgi Zeynep kimdir? Adı Sevgi Zeynep gerçek adı ne?

» Adı Sevgi Macide kimdir?

Adı Sevgi Özlem kimdir? Hande Kaptan Gerçek adı ne?

TansuTansu

Tansu