Bağımsız Gazete
HV
16 AĞUSTOS Salı 07:10

Annemizi Saklarken Zerrin kimdir? Dündar'ın karısı Zerrin kim? Zerrin'in hastalığı ne?

Annemizi Saklarken Zerrin kimdir? Dündar'ın karısı Zerrin kim? Annemizi Saklarken dizisi Zerrin kimdir? Annemizi Saklarken Dizisi Kutsi'nin karısı Zerrin kimdir? Annemizi Saklarken Zerrin gerçek adı ne? Zerrin hasta mı? Zerrin'in hastalığı nedir? Dündar'ın eşi Zerrin'in hastalığı ne? Annemizi Saklarken dizisinde Zerrin karakterini oynayan Nimet İyigün kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Nimet İyigün kimdir? Nimet İyigün'ın oynadığı diziler, Nimet İyigün dizileri, Nimet İyigün instagram hesabı, Nimet İyigün hakkında bilgiler ve Nimet İyigün sosyal medya hesapları: Annemizi Saklarken Zerrin kimdir? Annemizi Saklarken dizisinin karakterlerinden birisi olan Zerrin rolünde Nimet İyigün'ı izleyeceğiz

Gündem
Giriş Tarihi : 15-12-2021 16:52   Güncelleme : 15-12-2021 16:52
Annemizi Saklarken Zerrin kimdir? Dündar'ın karısı Zerrin kim? Zerrin'in hastalığı ne?
Annemizi Saklarken Zerrin kimdir? Dündar'ın karısı Zerrin kim? Annemizi Saklarken dizisi Zerrin kimdir? Annemizi Saklarken Dizisi Kutsi'nin karısı Zerrin kimdir? Annemizi Saklarken Zerrin gerçek adı ne? Zerrin hasta mı? Zerrin'in hastalığı nedir? Dündar'ın eşi Zerrin'in hastalığı ne? Annemizi Saklarken dizisinde Zerrin karakterini oynayan Nimet İyigün kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Nimet İyigün kimdir? Nimet İyigün'ın oynadığı diziler, Nimet İyigün dizileri, Nimet İyigün instagram hesabı, Nimet İyigün hakkında bilgiler ve Nimet İyigün sosyal medya hesapları:

Annemizi Saklarken Zerrin kimdir?

Annemizi Saklarken dizisinin karakterlerinden birisi olan Zerrin rolünde Nimet İyigün'ı izleyeceğiz. Nimet İyigün, Annemizi Saklarken dizisinde Zerrin rolünü oynuyor.

Annemizi Saklarken Dizisi Zerrin Karakteri kimdir?

Dizide Zerrin karakteri, Dündar'ın güzel ama hasta karısı... Hastalanmadan önceki Zerrin karakterine göz atalım: Güzelliği dillere destan, hayat dolu bir kadın Zerrin… Duygusal, tutkulu, hassas, şefkatli, anaç, biraz naif, biraz kırılgan ama kriz anlarında bir o kadar dirayetli, güçlü bir iradeye sahip Zerrin. Dündar ile evlendikten sonra hastalanıyor.

Annemizi Saklarken Zerrin'in hastalığı ne?

Dizide gördüğümüz zengin, mutsuz ve yorgun kadın Zerrin... Annemizi Saklarken dizisinde Zerrin hastalığına değinelim:  nevrotik, ani ağlama krizleri ve şiddetli öfke patlamalarıyla savrulup duran, aynı zamanda kıskanç, problemli, kırık dökük ve anlaşılması zor bir kişilik Dündar ile aslında uzun yıllar rüya gibi bir evlilik süren Zerrin, bir gün kabusa uyanmıştır ve artık hastadır. Neden ve nasıl hasta olduğunu da dizi ilerledikçe öğreneceğiz.

Nimet İyigün kaç yaşında?

Nimet İyigün 48 yaşında. Nimet İyigün 1973 yılında Ankara’da doğdu.

Nimet İyigün nereli

Nimet İyigün Ankara'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Ankara'da tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.

Nimet İyigün hangi dizilerde oynadı?

İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Nimet İyigün, ilk olarak 1994 yılında Geçmişin İzleri adlı filmde oynamıştır. Sonrasında ise Hayat Devam Ediyor ve Kalbimdeki Deniz dizilerinde rol almıştır. 2021- Annemizi Saklarken (TV Dizisi) 2019 – Çocuk (Emine) (TV Dizisi) 2016-2017 – Kalbimdeki Deniz (Doktor) (TV Dizisi) 2016 – Mehmet Salih (Sinema Filmi) 2011 – Hayat Devam Ediyor (Belkıs) (TV Dizisi) 1994 – Geçmişin İzleri (TV Filmi)

Nimet İyigün sosyal medya hesapları

@nimetiyigun  
AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR