Bağımsız Gazete
HV
22 MAYIS Pazar 07:40

Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncuları kimler? Annenin Sırrıdır Çocuk konusu ne? Tv8

Çok yakında Tv8 ekranlarında Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi oynayacak. Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncuları kimler, Annenin Sırrıdır Çocuk başrol oyuncuları kim? Annenin Sırrıdır Çocuk konusu ne? Annenin Sırrıdır Çocuk konusu gerçek mi? Annenin Sırrıdır Çocuk nerede çekildi? Annenin Sırrıdır Çocuk fragman

Yaşam
Giriş Tarihi : 11-03-2022 20:52
Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncuları kimler? Annenin Sırrıdır Çocuk konusu ne? Tv8

Ünlü Jokey Halis Karataş'ın gerçek hayat hikayesini anlatan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi bu akşam Tv8 ekranlarında Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi oynayacak. 2018 yapımı dizi hakkında pek çok şey merak ediliyor. Dram ve biyografi dizisi olarak tarif edeceğimiz Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi izleyiciler tarafından çok beğenildi. Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncuları kimler? Annenin Sırrıdır Çocuk başrolünde kim oynuyor? Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin konusu ne? Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin oyuncuları kimler, Annenin Sırrıdır Çocuk konusu ne? Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin yönetmeni kim? Yakından bakalım:

Annenin Sırrıdır Çocuk başrol oyuncuları

Dizinin başrollerini İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci, Engin Öztürk ve Olgun Toker paylaşıyorlar. Dizide en önemli olay, Defne rolündeki İrem Helvacıoğlu'nun bebeğini Meryem karakterini oynayan Selin Yeninci'nin çalmasıyla başlıyor.

Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncuları kimler?

Annenin Sırrıdır Çocuk oyuncuları kimler?

İrem Helvacıoğlu (Defne)

Selin Yeninci (Meryem)

Olgun Toker (Çınar)

Ahmet Varlı

Sacide Taşaner

Demet Gül

Selim Erdoğan

Birgül Ulusoy

Mine Kılıç

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin konusu ne?

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin konusu kısaca şöyle: Defne (İrem Helvacıoğlu) hastanede doğum yapar ancak bebeği kaçırılır. Bebeğinin kaçırılmasıyla büyük üzüntü yaşayan Defne'nin bilmediği şey ise bebeğini kimin kaçırdığıdır. Geçmişte arkadaşı olan Meryem, Defne'nin bebeğini neden kaçırmıştır?

Meryem'in de bir zamanlar anne adayı olduğunu ama bebeğine ne olduğunu şimdilik söylemiyoruz.

Annenin Sırrıdır Çocuk nerede çekildi?

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin nerede çekildiği çok merak ediliyor. Dizimiz İstanbul’un Maslak, Beşiktaş ve Galata gibi ilçelerinde çekiliyor.

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin yönetmeni kim?

Müge Uğurlar dizinin yönetmenliğini yapıyor.

Annenin Sırrıdır Çocuk konusu gerçek mi?

Dizinin senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz kaleme alıyorlar. Dizinin konusunun gerçek hayattan mı, yoksa bir roman veya diziden uyarlandığı hakkında şimdilik bilgimiz yok.

Annenin Sırrıdır Çocuk fragman

AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete
Boya Ustası