Bağımsız Gazete
HV
22 MAYIS Pazar 06:28

Aziz 9. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Show Tv Aziz Dizisi Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Aziz 9

Yaşam
Giriş Tarihi : 24-12-2021 19:07   Güncelleme : 24-12-2021 19:07
Aziz 9. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Show Tv Aziz Dizisi Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?
Aziz 9. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Aziz Dizisi Fragman Youtube Aziz 9. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube Aziz Yeni Fragman. Aziz 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Show Tv'nin sevilen dizisi Aziz'in son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Aziz 9. bölüm neler olacak? Aziz 9. bölüm fragmanı  izle Youtube Yeni Fragman İzle. Aziz dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Aziz dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor. Aziz dizisi 9. bölüm fragmanı izle

Aziz Dizisi Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Aziz dizisinin son bölüm fragmanı daha yayınlanmadı. Son bölümden ilk sahne, bugün dizinin son anlarında sizlerle paylaşılacak.

Aziz 9. Bölüm Fragmanı İzle

Aziz dizisinin 8. bölümü bugün Show Tv ekranlarında yayınlanıyor. Birazdan dizi bittikten sonra Show TV Aziz sayfası ve Youtube Aziz Kanalı üzerinden son fragmanın yayınlanmasını bekleyeceğiz. https://www.youtube.com/watch?v=XEB1yc33XfQ Aziz dizisinde 8. bölümde çalan şarkıyı kim seslendiriyor diye merak edenlere hemen söyleyelim: “ Bestesi Cem Tuncer, sözü ise Günay Çoban’a ait olan şarkıyı Zuhal Olcay, Aziz dizisi için özel olarak seslendirdi.

Aziz 8. Bölüm İzle

Aziz dizisinin 8. bölümünde neler oldu, yakından bakalım: Dizide, Aziz’in hür yaşamak için Fransızlara karşı başlattığı cesur mücadele, şehirde büyük bir uyanışa sebep olacaktır. Fragmanda gördüğümüz İstiklal Marşı ve korkma sahnesinde bu duyguyu hissetmiştik. Aziz, Pierre'nin kapısına dayanmıştır, çünkü Efnan’ı alıp götürmek istemekteedir. Pierre ile Aziz arasındaki gerilim daha da artmıştır. Dilruba geçen bölümde öğrendiği sırrın ağırlığı altında ezilmektedir. Adem, vicdanı ve aşkı arasında bir çıkmazın içine girer. Galip ise Mustafa’yı Maksude’den uzak tutmak için onu evlatlarıyla sınayacaktır.. Aziz ve Adem arasındaki kardeşlik bağı da bu sınavdan geçmek zorunda kalmıştır.  
AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete
Boya Ustası