Bağımsız Gazete
HV
16 AĞUSTOS Salı 07:16

Çalıntı minibüsteki şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

[ad_1] Isparta’nın Gelendost ilçesinde trafik ve jandarma ekiplerinin ‘dur’ ikazına uymayan ve Eğirdir’de aracı bırakıp kaçan şüpheli kişi yakalandı

Yerel Yönetimler
Giriş Tarihi : 12-08-2021 14:03   Güncelleme : 12-08-2021 14:03
Çalıntı minibüsteki şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı
[ad_1]

Isparta’nın Gelendost ilçesinde trafik ve jandarma ekiplerinin ‘dur’ ikazına uymayan ve Eğirdir’de aracı bırakıp kaçan şüpheli kişi yakalandı. Mahkemeye çıkarılan kişi, adli denetim şartıyla özgür bırakıldı.

Gelendost ilçesinde Bölge Trafik Müdürlüğü ve jandarma ekipleri saat 17.10 esnasında 16 KF 356 plakalı Transporter aracı durdurmak istedi. ’Dur’ ikazına uymayan vasıta, Eğirdir istikametine doğru firar etti. Eğirdir İlçe Trafik Müdürlüğü ekipleri, Göktaş köyü kavşağında aracı durdurdu. Araçta bulunan şahıslardan Eren Ç., çalıntı olduğu belirlenen aracı bırakarak ormanlık alana doğru firar etti. Araçtaki şahıslar E.T., S.Z. ve H.T. ise yakalanarak gözaltına alındı. Eren Ç. ise akşam saatlerinde saklandığı ormanlık alanda yakalandı. Sabah saatlerinde sıhhat muayenesi için Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’ne götürülen Eren Ç. bugün çıkarıldığı Çorum Nöbetçi Barış Ceza Hakimliğince adli denetim şartıyla özgür bırakıldı.
AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR