Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 09-05-2022 14:07

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Bu akşam kanal D ekranlarında izleyiciyle TV’de İlk Kez ekranlara gelecek olan Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar film serisinin 3. sezon18. Bölüm olarak biliniyor. Türk yapımı polisiye film serisinin konusu ve oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından merak edildi.

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Bu akşam kanal D ekranlarında izleyiciyle TV’de İlk Kez ekranlara gelecek olan Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar film serisinin 18. Bölümü olarak biliniyor. Türk yapımı polisiye film serisinin konusu ve oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından merak edildi.

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi gizem dolu cinayetleri konu ediniyor. Oyuncu kadrosunda ise başarılı isimler yer alıyor. Bu akşam Kanal D ekranlarında izleyicileri ekran başına toplayacak olan film hakkında merak edilenleri derledik.

ANS Productions ve Evrensel film yapımı olan Türk TV film serisi olarak bilinen Çember serisinin son filmi olan Ölüm Bizi Ayırana Kadar’ın Yönetmeni Abdullah Oğuz, Senaryosu İbrahim Altun ve Evren Oğuz, Başrollerini Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay ve Serdar Orçin'in paylaştığı film serisinin son filmi TV’de ilk kez Kanal D ‘de. 3 Temmuz 2017 tarihinde Star TV'de yayınlanan ve daha önce Barış Bağcı'nın başrolde yer aldığı, başrollerini Serhat Kılıç, Pelin Akil, Olgun Toker ve Anıl Altan'ın paylaştığı aksiyon-gerilim-dedektiflik türlerinin örneği olarak izleyici karşısına çıkıyor. 2 sezondan oluşan dizi, 20 Ağustos 2019'da yayınlanan 11. bölümüyle Star TV'de final yapmış, 2 yıl aradan sonra 5 Eylül 2021'de Kanal D'de yeniden ekrana gelmiştir.

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar Konusu

2 sezon 18 bölümden oluşan polisiye film serisinde her bölümde çözülmeyi bekleyen cinayetler için uğraşan bir ekibi konu alıyor.

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar Konusu oyuncuları kimdir

Son bölümü ile Kanal D ekranlarında 20.00’de yayınlanacak olan beğeniyle takip edilen polisiye ve aksiyon türündeki film serisinin oyuncu kadrosunda Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay, Serdar Orçin, Berçeste Kitapçı, Kahraman Sivri, Nihan Şahenk, Dilan Düzgüner, Selin Dumlugöl, Cansu Yeşim Aldoğan gibi isimler yer alıyor.

Mehmet SezerMehmet Sezer