Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 14-05-2022 16:44   Güncelleme : 14-05-2022 16:52

Deli Aşk filmi konusu ve oyuncu kadrosu

Deli Aşk filmi bu akşam TV ekranlarında izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. Cem Yılmaz ve Emrah Kaman’ın başrollerde bulunduğu yerli sinema filmi Deli Aşk bu akşam Star TV’de ekranlara gelecek. Deli Aşk konusu ve oyuncu kadrosu sık sık araştırılmaya başlandı. İşte merak edilenler.

Deli Aşk filmi konusu ve oyuncu kadrosu

Deli Aşk konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyicilerin ilgi odağı haline geldi. Yerli komedi filmi Deli Aşk ın oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz ve Emrah Kaman gibi tecrübeli ve başarılı isimler yer alıyor. Bu akşam Star TV’de ekranlara gelecek olan Deli Aşk, Maraş dondurmacısı Ekrem'in sevdiği kadın Neşe'nin gönlünü kazanmaya çabalarken başına gelen komik durumları anlatıyor. 2017 yılında çekimleri tamamlanan Deli Aşk’ın konusu ve oyuncu kadrosu ile merak edildi. Murat Kaman ve Emrah Kaman'ın kaleminden çıkan, usta komedyen Cem Yılmaz'ın ise yapımcılığını üstelendiği yerli komedi filmi Deli Aşk izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak.

Deli Aşk konusu nedir?

Filmde ana karakter Ekrem’in (Emrah Kaman) sevdiği kızı elde etmek için çeşitli maceralara atıldığı anlatılır ve bu maceralar sırasında yaşanan eğlenceli olaylar izleyiciye sunulur: Ekrem, Maraş'ta yaşayan bir dondurma üreticisidir. Adana'da. Neşe adında bir kıza âşıktır; bu aşk ona birçok soruna neden olacaktır. Olayların gelişim tarihi de bu tek taraflı aşk çemberi etrafında döner.

Deli Aşk Oyuncu Kadrosu

Emrah Kaman ve Murat Kaman kardeşler tarafından senaryosu yazılan ve usta oyuncu Cem Yılmaz’ın yapımcılığını üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda oldukça tecrübeli ve sinema severlerin aşina olduğu başarılı oyuncular yer alıyor. Deli Aşk oyuncu kadrosunda; Zafer Algöz, Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Abdullah Şahin, Yasemin Öztürk, Nilperi Şahinkaya, Toygan Avanoğlu gibi sevilen isimler bulunuyor.

Deli Aşk Hangi Kanalda Saat Kaçta?

Komedi türünün son zamanlardaki en sevilen yapımlarından olan Deli Aşk filminde Murat Dündar ve Murat Emre Kaman ise yönetmen koltuğunda oturuyor. Film ise bu akşam 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.

Emrah Kaman'ın oynadığı diziler

Daha çok komik karakterleri canlandıran yetenekli oyuncu Emrah Kaman, Balkan Düğünü, Hanımın Çiftliği, İbret-i Alem, Kardeş Payı ve Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan gibi dizilerde oynamıştır.

Mehmet SezerMehmet Sezer