Haberler, Son Dakika Haberleri | Bağımsız Gazete
HV
27 MAYIS Cuma 15:31

Emily in Paris 3. Sezon çıkış tarihi ve Yeni Sezon Hakkında Bilgiler

Netflix, Emily in Paris 3

Yaşam
Giriş Tarihi : 11-01-2022 08:39   Güncelleme : 11-01-2022 08:39
Emily in Paris 3. Sezon çıkış tarihi ve Yeni Sezon Hakkında Bilgiler
Netflix, Emily in Paris 3. Sezon ve 4. sezon için onay verdiğini açıkladı. Pek çok ülkede en çok izlenen dizi konumuna gelen Emily in Paris 3. sezonu hakkında neler biliniyor, yeni sezonda neler olacak? Peki Emily in Paris 3. Sezon ne zaman çıkacak? Emily in Paris 3. Sezon çıkış tarihi ve Emily in Paris 3. Sezonda neler olacak?

Emily in Paris 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Emily in Paris 3. Sezon çıkış tarihi hakkında tahminler yürütülmeye başlandı. Emily in Paris'in 1. ve 2. sezonlarının sırasıyla 2020 ve 2021'in ikinci yarısına düştüğünü düşünürsek, 3. sezonun 2022 sonbaharında veya kışında çıkacağını kestiriyoruz. Emily in Paris 1. sezon Netflix platformundaki ilk 28 günü boyunca 58 milyon kişi tarafından izledi ve 2020'de Netflix'teki en popüler orijinal komedi dizisi oldu.

Emily in Paris 3. sezon çekimleri ne zaman başlayacak?

Emily in Paris 3. sezon çekimleri henüz başlamadı. Dizi daha 10 Ocak günü 3. ve 4. sezon için onay aldı. Dizinin kostüm tasarımcısı Marylin Fitoussi, 3. sezonun gardıropları için şimdiden fikirleri olduğunu açıkladı. “3. sezon için hayalim 1. sezondan kostümleri geri dönüştürmek olurdu” dedi. "Bunu yapabilir miyiz bilmiyorum ama Lily'nin en ikonik kıyafetlerinden bazılarını geri dönüşüm atölyesine getirmeyi ve ne yapabileceklerini, yeniden kesip yapabileceklerini görmeyi hayal ediyorum."

Emily in Paris 3. Sezonda neler olacak?

Emily in Paris 2. Sezonun sonunda, Emily'nin, çok yakışıklı Lucien Laviscount tarafından oynanan İngiliz Alfie ile gelecek vaat eden bir bağlantının ardından Gabriel'e olan duygularıyla yüzleştiğini görüyoruz. 2. sezonun sonunda, Emily (Lily Collins) hem profesyonel hem de romantik hayatında parçalanmış hissediyor. İşyerinde, patronu Madeline (Kate Walsh) ve akıl hocası Sylvie (Filipinler Leroy-Beaulieu) işlerinin nasıl yürümesi gerektiği konusunda hararetli bir tartışmaya girince Emily'nin rüya kariyeri tehdit altındadır. Sylvie sonunda kendi pazarlama şirketini kurmak için istifa eder ve Emily'den şirket basamaklarını yükseltmek için Chicago'ya geri dönmek yerine Paris'te kalmasını ve ona katılmasını ister. Bölüm bir uçurumla sona eriyor: Emily, kararını verdiğini bildirmek için Sylvie'yi arıyor
AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete Yaşam Koçu
Boya Ustası