Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 07-05-2022 21:40   Güncelleme : 14-05-2022 00:41

Erşan Kuneri Dizisi Netflix 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Erşan Kuneri Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Başarılı komedyen Cem Yılmaz’ın senaryosunu ve yönetmenliğini yaptığı Erşan Kuneri dizisi, Netflix’te mayıs ayında yayınlanacak.Peki, Erşan kuneri kimdir? Erşan Kuneri konusu ve oyuncu kadrosu ve 2. sezon ne zaman yayınlanacağı arama motorlarında sıkça araştırılmaya başlandı.

Erşan Kuneri Dizisi Netflix 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Erşan Kuneri Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Komedi türündeki dizi şimdiden ilgi odağı olmayı başardı. Erşan Kuneri 2. sezon şimdiden merak konusu oldu. Cem Yılmaz’ın G.O.R.A filmindeki bir karakter olan Erşan Kuneri, erotik filmler çeken bir yönetmen olarak izleyicilerin karşına çıkmıştı. İlk defa ismini yıllar önce GORA filminde duyduğumuz Erşan  Kuneri, gerçekte yaşayan biri mi yoksa hayal ürünü mü olduğu araştırılmaya başlandı. Komedi türündeki başarılı filmleri ile tanınan ünlü komedyen Cem Yılmaz bu kez Dijital platformların arasında ülekmizde en çok tercih edilen dizi ve filmlerin içerisinde yer aldığı dijital platform Netflix çalışmalarını tamamladı. Erşan Kuneri 2022 yılının mayıs ayında ilk bölümüyle Netflix’te olacak.

Erşan Kuneri 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Cem Yılmaz'a göre Erşan Kuneri dizisinin tarihi 1975 ile 1978 yılları arasında geçecek. Türk sinemasının erotik filmlerin çığıyla kavrulduğu o yıllarda yönetmen olan Erşan Kuneri'yi göreceğiz. Bildiğimiz kadarıyla dizi, bu yıllar arasında Erşan Kuneri'nin yetişkin sinemasının yanı sıra farklı film türleriyle yaptığı denemelere odaklanacak. Ancak Erşan Kuneri'nin erotik film yönetmenliğinin yanı sıra Arif v 216 filminde de müzik yapımcılığını üstlendiğini biliyoruz. Bu nedenle sadece Gora filminde gördüğümüz "Mavi Don" sahnesi veya çekim sahneleri gibi sahnelerin değil, müzikle ilgili komik sahnelerin de yer aldığını görebiliyoruz. Ancak 2. sezonun yayınlanacağı hakkında kesin bil bilgi verilmedi

Erşan Kuneri Oyuncu Kadrosu

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Erşan Kuneri dizisi hakkında araştıramalar yapan dizi severler yeni Netflix dizisi hakkında oyuncu kadrosunda kimlerin olduğunu merak etti. Cem Yılmaz başta olmak üzere birçok ünlü oyuncunun yer aldığı yapımın oyuncu kadrosu ise şöyle: Zafer Algöz, ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Can Yılmaz

Erşan Kuneri Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak?

Usta komedyen Cem Yılmaz’ın başrolünde ve yönetmen koltuğunda oturduğu komedi türündeki Erşan Kuneri toplamda 8 bölümden oluşacak. Yeni dizi Netflix diljital platformunda 13 Mayıs Cuma günü ilk bölümü itibarıyla yayınlanmaya başlayacak.

 

Mehmet SezerMehmet Sezer