Bağımsız Gazete
HV
22 MAYIS Pazar 08:16

Farklı Olmayı Sevenler için Sıra Dışı Hediye Setleri

Diğerlerinden farklı olmak ve daha önce denenmemiş bir şey yapmak ister misiniz? Kalıplaşmış hediye anlayışına meydan okuyarak sevdikleriniz için sıra dışı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz

Yaşam
Giriş Tarihi : 06-01-2022 19:07   Güncelleme : 06-01-2022 19:07
Farklı Olmayı Sevenler için Sıra Dışı Hediye Setleri
Diğerlerinden farklı olmak ve daha önce denenmemiş bir şey yapmak ister misiniz? Kalıplaşmış hediye anlayışına meydan okuyarak sevdikleriniz için sıra dışı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız bu sürprizle hem sevdiklerinizin gönlüne taht kurabilir, hem de özel günlerin en çok konuşulan hediyesinin altına imzanızı atabilirsiniz. Muhiku, farklı kategorilerden seçtiği yüzlerce hediyelik ile birbirinden şık, kullanışlı ve kaliteli hediye setleri tasarlıyor. Tasarladığı hediye setleri ile size zamanın ötesinde bir seçim yapma fırsatı sunarken sevdiklerinizi de daha önce hiç deneyimlemedikleri bir hediye anlayışıyla tanıştırıyor. Sıra dışı seçimlerle herkesten farklı olmak, imza hediyeler hazırlamak isteyenler Muhiku’nun hediye koleksiyonlarıyla mutlaka tanışmalı. Çünkü Muhiku, sunduğu yenilikçi hediye hizmetiyle sizi yalnızca diğerlerinden farklı kılmıyor. Aynı zamanda hediyeleşme eylemini çok daha keyifli ve eğlenceli bir süreç haline getiriyor. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü ve yılın diğer özel günleri için farklı içeriklerle hazırlanan pek çok hediye tasarlıyor. Tasarladığı hediye setleri içinde her zevke ve ihtiyaca karşılık gelen pek çok set bulunuyor. Diğer taraftan Muhiku ile seçtiğiniz hediye setleri aynı gün kargo ya da teslimat seçeneğiyle size ve sevdiklerinize ulaştırılıyor. Hafta içi saat 14.00’a kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün kargoya veriliyor. İstanbul içi teslimatlarda ise saat 12.00’a kadar verilen sipariş aynı gün içinde sahibine ulaşıyor. Kısacası avantajlı ve sıra dışı bir hediye sistemiyle tanışmak istiyorsanız hiç beklemeden Muhiku’yu keşfedebilirsiniz!

2022’nin En Popüler Sevgililer Günü Hediyeleri Muhiku’da!

14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşkınıza en popüler, en şık ve en romantik hediyeler eşlik etsin! 2022’nin en popüler Sevgililer Günü hediyeleri ile aşkınıza yeni bir soluk katabilir ve partnerinize hafızalardan silinmeyecek bir an yaşatabilirsiniz. Muhiku, sevgililer günü hediyeleri koleksiyonunda yılın en trend ürünlerine yer veriyor. Bir yandan gerçekliğe dokunan Sevgililer Günü hediyeleri, diğer taraftan romantizme göz kırpıyor. Yani ne sizi romantizme boğuyorlar, ne de romantizmden uzaklar. Sevgililer Günü hediyeleri ile alışılagelmiş ve bayağı romantizm anlayışına yeni bir soluk getiren Muhiku, size vazgeçilemeyecek fırsatlar sunuyor. Partneriniz için seçmek istediğiniz tüm hediyelikleri tek bir kutunun içinde size sunuyor. Peki, Muhiku’nun Sevgililer Günü hediyeleri koleksiyonunda neler var? Öncelikle koleksiyonun en gözde parçalarının hediye kutuları olduğunu söylemeliyiz. Çünkü hediye kutuları partnerinizin hayatını kolaylaştırabilecek; hayatını şıklıkla buluşturacak ve ona keyif verecek hediyeliklerle süslü. Yani bir buket çiçekten, tek taş pırlantadan, marka saatten ve hoş kokulu bir parfümden daha fazlası. Eğer siz de klişe hediye anlayışından sıkıldıysanız ve yeniliklere açıksanız Muhiku’nun Sevgililer Günü hediyeleri tam size göre diyebiliriz. Muhiku’nun Sevgililer Günü hediyeleri içinde yalnızca hediye kutuları mı var? Tabii ki hayır. Muhiku, Sevgililer Günü hediyeleri içinde özenle tasarlanmış kutuların yanı sıra; şık, romantik ve bir o kadar da kaliteli hediyeliklere yer veriyor. Eğer ben geleneksel olandan vazgeçemem diyorsanız alıştığınız hediye anlayışını da yenilikle buluşturabilirsiniz. Muhiku, Sevgililer Günü hediyeleri içinde gümüş takı, çiçek, kalpli çikolata gibi hediyelikler de bulunduruyor. Ancak bu hediyeleri size ve partnerinize alıştığınız şekilde sunmuyor. Bu geleneksel hediye seçeneklerini yenilikle harmanlıyor ve size bambaşka bir formda sunuyor. 14 Şubat’ta partnerinize alışılmışın dışında bir romantizm anlayışıyla sürpriz yapmak için Muhiku’nun Sevgililer Günü hediyeleri koleksiyonunu ziyaret edebilirsiniz.

Muhiku ile Sevdikleriniz için En Özel Hediye Setini Hazırlayın!

Kişiye özel hediye anlayışını isimlerin ötesine taşıyın! Muhiku ile sevdikleriniz için en öze hediyeliklerle tamamen onlara özel bir set hazırlayabilirsiniz. Kendi kutunu yap sayfası sayesinde her bir ayrıntısıyla sevdiklerinizi yansıtan hediyelikleri tek bir dokunuşla bir araya getirebilirsiniz. Muhiku, “sevdikleriniz için en iyisini siz bilirsiniz.” diyor ve size kendi hediyenizi hazırlama fırsatı sunuyor. Günlük hayatın koşuşturmasında tek tek hediye almaya ve bir set oluşturmaya fırsatı olmayanlar için yüzlerce hediyeliği bir araya getiriyor. Yalnızca bununla da kalmıyor. Muhiku, aynı zamanda seçtiğiniz hediyelikleri en şık kutularda sunuyor. Muhiku, kendi kutunu yap ile sunduğu ürün kategorileri arasında; yılbaşı temalı ürünler, Mabbels koleksiyon ürünleri, kahve kuşağının en kaliteli kahve çeşitleri ve egzotik aromalarla çay keyfine lezzet katacak dünya çayları yer alıyor. Diğer taraftan bu kategoriler içinde lezzetli brownie ve çikolata çeşitleri, sağlıklı atıştırmalıklar, şekerler gibi lezzetli hediyelikler de yer alıyor. Muhiku, kendi kutunu yap kategorisinde ayrıca yaşam alanınızı, mutfağınızı ve hayatınızı renklendirecek ürünlere de yer veriyor. Aklınıza gelebilecek pek çok hediye kategorisinin yer aldığı kendi kutunu yap ile hediyenizi hazırlamak ise oldukça kolay. Muhiku ile kendi hediyenizi hazırlamak için yapmanız gereken ilk şey bir konsept belirlemek. Daha sonra Muhiku ürünleri arasından bu konsepte ve sevdiklerinizin ilgi alanlarına hitap eden hediyelikleri seçmek. Ekleyeceğiniz bir notla daha da anlamlı kılacağınız bu hediye, Muhiku’yla özenli bir şekilde hazırlanıp sevdiklerinize ulaşacak. Böylece tamamen sevdiklerinizi yansıtan ve onlara özel hazırlanmış bir sürprizin altına imzanızı atabileceksiniz.
AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete
Boya Ustası