Kimdir
Giriş Tarihi : 11-05-2022 20:20

Gelinim Mutfakta'nın sunucusu Nursel Ergin kimdir, nerelidir, kaç yaşında, neden ağlayarak stüdyoyu terk etti?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'nın sunucusu ağlayarak stüdyoyu terk etmesi üzerine izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Yemek üzerine en beğenilen yarışma programlarında biri olan Gelinim Mutfakta'nın sunucusu Nursel Ergin kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

Gelinim Mutfakta'nın sunucusu Nursel Ergin kimdir, nerelidir, kaç yaşında, neden ağlayarak stüdyoyu terk etti?

Gelinim Mutfakta isimli Kanal D erkanlarının ilgiyle takip edilen yemek yarışma programı Gelinim Mutfak'ta yeni bölümleriyle izleyiclerin evlerine konuk olmaya devam ediyor. Fatih Baykuş ve Evren Alanlı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu programın geçtiğimiz bölümünde sunucu Nursel Ergin ağlayarak programı terk etmişti. Peki, Nursel Ergin kimdir, programı neden terk etti, Nursel Ergin kaç yaşındadır ve nerelidir? sorularını arama motorlarında sorgulanmaya başlandı.

Gelinim Mutfakta Sunucu Nursel Ergin Kimdir? 

Nursel Ergin, "Var mısın Yok musun?" Yarışma ile tanındı. Bu yarışma sayesinde samimiyeti ve esprili kişiliğiyle seyircilerin kalbini kazandı ve hayat hikayesiyle seyircileri derinden etkiledi.

Nursel Ergin, yarışmanın ardından Cam Kırıkları dizisinde Suna karakterine hayat vermiştir. Dizinin ardından Mutfağım adlı yemek programı ile izleyiciyle buluştu. Yemek programları ile dikkat çeken Nursel Ergin, 2015 yılında Nursel'in Mutfağı adlı yemek programına ev sahipliği yaptı. Şimdilerde ise Gelinim Mutfakta isimli yemek programının sunuculuğunu yapıyor.

Nursel Ergin Kaç Yaşında?

Kanal D ekranlarında yayınlanamaya devam eden Gleinim Mutfakta adlı yarışma programının sevilen sunucusu Nursel Ergin kaç yaşında diye merak edenler arama motorlarında sorgulamalar yaptı. 30 temmuz 1980 doğumlu Nursel Ergin şuan da 42 yaşındadır.

Nursel Ergin Kaç Yaşındadır?

30 temmuz 1980 İstanbul doğumlu ve Yetimhanede büyüyen Nursel Ergin'in 18 yaşında yapmış olduğu bir evlilikten Bengü Çınar adında bir kızı oldu. Sosyal medyada sıkça sorulan Bengü Çınar'ın babasının adı bilinmiyor.

Nursel Ergin neden ağlayarak stüdyoyu terk etti?

Miyase, kayınvalidesi Sevilay Hanım ile yaşadığı sorunlar nedeniyle kayınvalidesi ile yarışmaya devam etmek istediğini söyledi. Bu isteğinin ardından Sevilay Hanım ile büyük bir tartışma yaşadı. Nursel Ergin, iki sevdiğinin tartışmasına dayanamadı ve gözyaşları içinde stüdyodan ayrıldı.

Mehmet SezerMehmet Sezer