Gündem
Giriş Tarihi : 05-03-2022 22:48

Gönül Dağı 55. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT1 Gönül Dağı Yeni Fragman Yayınlandı mı?

Gönül Dağı 55. Bölüm Fragmanı İzle Youtube, Gönül Dağı dizisi 55. Bölüm Fragmanı, 12 Mart Gönül Dağı Dizisi Yeni Fragman, 12 Mart Gönül Dağı Yeni Fragman yayınlandı mı?

Gönül Dağı 55. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT1 Gönül Dağı Yeni Fragman Yayınlandı mı?

Gönül Dağı dizisinin 55. bölümünde, yani gelecek haftaki bölümünde nelerin olacağını merak eden izleyiciler şimdiden yeni bölümün fragmanını arıyorlar. Amcaoğulları bu bölümde nasıl bir maceraya girecekler? Sefer iyileşecek mi, yoksa Sefer ölecek mi? Gönül Dağı 55. Bölüm Fragmanı İzle Youtube, Gönül Dağı dizisi 55. Bölüm Fragmanı, 12 Mart Gönül Dağı Dizisi Yeni Fragman, 12 Mart Gönül Dağı Yeni Fragman yayınlandı mı? Gönül Dağı 55. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Gönül Dağı dizisinin 12 Mart'ta yayınlanan bölümünde neler olacak, herkes merak ediyor.

Gönül Dağı 55. Bölüm Fragmanı İzle

Gönül Dağı dizisinin gelen bölümü şimdiden çok merak ediliyor. 55. bölümde Sefer'in hastalığı en çok merak edilenlerden birisi. Taner'in ise uçan araba projesinde kendisine sunulan fırsatları nasıl yanıt veceği ise muamma.

Gönül Dağı Son Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı dizisinin son bölümünde neler oldu, kısaca anlatalım:

Uçan arabanın test sürüşü başarılı geçince şirkette Taner' için yeni fırsatlar doğmak üzeredir. Taner gittikçe zenginliğe göz kırparken, amcaoğulları Veysel ve Ramazan ise parasızlığa doğru inmektedirler. Tam bu durumda Taner'e yapılan teklif, beraberinde pek çok sorunu da getirecektir.

Sefer'in ameliyat günü yaklaşmıştır. Zahide'nin Sefer'e bir şey olacağından dolayı büyük bir korku vardır.

Gönül Dağı Önceki Bölümün Özeti

Ameliyat olan ve gözleri açılan Meryem, babasıyla birlikte kasabaya geri döner. Meryem'i orada heyecanla bekleyen Rıfat, kasabalıyı da toplayıp karşılamaya götürmüştür. Meryem, gelenler arasından Taner'i Rıfat zannetmiştir. Meryem'i evine davet eden Rıfat, burada bir daha şoka uğrar. Meryem, Rıfat'ın evini de beğenmemiştir. Sonrasında ise Rıfat'a soğuk davranmaya başlar.

Zahide ise Sefer'in hastalığından korkmaktadır. Rıfat'ın çırağına iş teklif eden Sefer, onunla birlikte yola çıkar. Yalnız kalmasından Zahide çok korkmaktadır. Sefer direksiyon başında bayıldığında birisi görüp haber verir. Kenan ve Elif yetişir ve Sefer'i hastaneye götürürler. Sefer'in ameliyat olmaktan başka çaresi kalmamıştır.

Dilek ve Taner'in ise bebek sevinci bölüme damga vurur. Taner'in annesinden bile sakladıkları bu olay duyulunca ortalık karışır.

Bir türlü kavuşamayan aşıklarımız Ramazan ve Asuman, bu sefer mahkemede kavuşurlar. Belediye binasının camını kırmaktan mahkemeye çıkan ikiliye hakimin cezası, Ramazan için ödül gibidir.  Kamu hizmeti cezası veren hakim, onlardan bir okulu beraber boyamalarını ister.

Münir Başkan sonunda zor da olsa konuşmayı başarır. Ramazan'ın adını söylemiştir. Ramazan'a haber verirler ama Ramazan gidip gitmemekte kararsız kalmıştır.

Gönül Dağı'ndan bazen taşların düştüğünü ilk bölümlerden beri biliyoruz. Bu bölümde bir köyün üzerine düşmeye başlar taşlar. Amca oğullarımız eski lojmanları hızlıca tamir ederler ve köylüleri oraya yerleştirirler.

Taner'in uçan araba testine giden Ramazan ve Veysel, Taner telefonuna bakmayınca dışarıda kalırlar. 

Gönül Dağı Yeni Fragman Yayınlandı mı?

Gönül Dağı dizisinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Fragman daha yayınlanmadı. Fragmanı yayınlandıktan sonra aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz:

TansuTansu

Tansu