Kimdir
Giriş Tarihi : 12-04-2022 23:56   Güncelleme : 14-04-2022 02:44

Hakim dizisi Ozan kimdir, Fatih Berk Şahin, nerelidir, kaç yaşında?

Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Hakim dizisi'nin Ozan karakterini canlandıran Fatih Berk Şahin son zamanlarda gündeme geliyor. Hakim dizisi Ozan kimdir, Fatih Berk Şahin, nerelidir, kaç yaşında?

Hakim dizisi Ozan kimdir, Fatih Berk Şahin, nerelidir, kaç yaşında?

 

Hakim dizisi büyük ilgi çekti. Oyuncuları ise daha büyük ilgi çekti. Sevilen dizide Ozan karakteri ilgi odağı oldu. Ozan karakterine hayat veren başarılı oyuncu Fatih Berk Şahin oldu. Hakim dizisi Ozan kimdir, Fatih Berk Şahin, nerelidir, kaç yaşında? merakl araştırılan konular arasına girdi.

Hakim dizisi Ozan kimdir?

Ömer Arif Derman'ın oğlu olan Ozan; Zeki, yetenekli ve içine kapanık bir genç adam. Özellikle annesini kaybettikten sonra içine kapandı ve kendini tamamen fotoğraf çekimlerine adadı. Tıpkı annesi gibi… Babasının yanında bir de sevgilisi Ceren vardır hayatında. Annesinin ölüm yıl dönümünde geçirdiği kaza bir dönüm noktası olacaktır. Susturamadığı vicdanını bastırmaya çalışacak ve öldürdüğü genç adamın kız kardeşine umutsuzca aşık olacaktır. En büyük desteği olan babasının bambaşka bir insan haline geldiğini gören Ozan, bu yükle imtihan edilecek ve dönüşmeye başlayacaktır... 

Fatih Berk Şahin Kimdir?

Tiyatro, sinema ve dizi  oyunculuğu yapan Fatih Berk Şahin, 2004'te İstanbul'da doğdu. Icon Talent Agency ile çalışan Fatih Berk Şahin, oyunculuğa başladığı 2021 yılında Netflix dizisi Seyyar ve Yalancı ile birlikte Geçen Yaz dizisinde aldığı rol ile tanınmaya başlamıştır. Icon Talent Agency bünyesinde çalışmalarına devam eden Fatih Berk Şahin, tiyatro yapımlarının yanı sıra yeni TV ve sinema projelerinde yer almaya devam ediyor.

Mehmet SezerMehmet Sezer