Yaşam
Giriş Tarihi : 10-01-2022 20:56   Güncelleme : 10-01-2022 20:56

Hasan Can Kaya'nın yeni dizisi: Aşk Kumardır dizisi oyuncuları ve konusu (Exxen)

Exxen platformu için çekilen Aşk Kumardır dizisinin çekimleri başladı

Hasan Can Kaya'nın yeni dizisi: Aşk Kumardır dizisi oyuncuları ve konusu (Exxen)
Exxen platformu için çekilen Aşk Kumardır dizisinin çekimleri başladı.  Dizinin başrollerinde Güldür Güldür Show'dan Naime karakteri ile tanıdığımız Ecem Erkek ve Hasan Can Kaya rol alacaklar. Peki dizi hakkında başka neler biliyoruz? Aşk Kumardır dizisi oyuncuları kimler? Aşk Kumardır dizisi konusu ne? Aşk Kumardır dizisinde kimler oynuyor? Aşk kumardır dizisi nerede çekiliyor? Aşk Kumardır Dizisi Uyarlama Mı? Dizi hakkındaki bilgilere göz atalım:

Aşk Kumardır dizisi oyuncuları kimler?

Show TV'de yayınlanan eğlence programı Güldür Güldür Show'da canlandırdığı Naime karakteri ile büyük bir hayran kitlesi yakalayan oyuncu bu programdan ayrıldıktan sonra yeni dizi hazırlıklarına başladı. Aşk Kumardır dizisinin çekimleri başladı. Dizinin çekimlerinin başladığını Ecem Erkek sosyal medyadan hayranları ile paylaştı. Dizinin oyuncuları arasında Ecem Erkek, Hasan Can Kaya, Barış Yıldız, Seda Türkmen, Efe Tunçer, Elif Andaç Çam ve Emre Taştekin bulunuyor.

Aşk kumardır Dizisi / Exxen

Exxen'de yeni başlayacak dizilerden birisi de Aşk Kumardır. Dizinin yapımcılığını Hap Film üstleniyor.

Aşk Kumardır Dizisi Uyarlama Mı?

Aşk Kumardır dizisinin "Man Stroke Woman" adlı komedi dizisinden uyarlandığını belirtelim. Man Stroke Woman, 2005 yılı İngiltere yapımı bir absürt komedi dizisidir. Richard Cantor tarafından yönetilen dizinin başrollerinde Amanda Abbington, Ben Crompton, Daisy Haggard, Meredith MacNeill, Nicholas Burns ve Nick Frost oynamıştır.
AdminAdmin