Yaşam
Giriş Tarihi : 23-01-2022 14:47   Güncelleme : 23-01-2022 14:47

İnanılmaz Aile 2 Bu Akşam Star Tv'de: İnanılmaz Aile 2 Karakter İsimleri

İnanılmaz Aile 2 Bu Akşam Star Tv'de sizlerle olacak

İnanılmaz Aile 2 Bu Akşam Star Tv'de: İnanılmaz Aile 2 Karakter İsimleri
İnanılmaz Aile 2 Bu Akşam Star Tv'de sizlerle olacak. İnanılmaz Aile 2 Karakter İsimleri merak ediliyor. İnanılmaz Aile 2 karakterleri kimler? İnanılmaz Aile 2 konusu ne? İnanılmaz Aile 2 ne zaman çekildi? İnanılmaz Aile 2 kahramanları kimler? İnanılmaz Aile 2 kötü adam kim? Bu akşam animasyon filmi izlemek isteyenler için İnanılmaz Aile 2 filmine kısaca bakalım:

İnanılmaz Aile 2 Filmi Konusu

İnanılmaz aile filminin devamı olan bu filmde hikaye ilk filmde bittiği yerden başlıyor. İlk filmdeki olayların ardından halk süper kahramanlara güvenmeyi bırakmıştır. Bu durumu düzeltmek için Lastik Kız Helen şehri kötü güçlerden koruma görevini üstlenir. Bob (Bay İnanılmaz) ise evdeki çocuklara bakmak zorunda kalmıştır. Evdeki minik kahramanların da süper güçleri vardır. Violet ve Dash'in yanında yeni doğmuş Jack-Jack'in bu güçleri kontrol etmeleri gerekmektedir. Aile kendi halinde bir hayat sürerken Ekran Köleci (Screenslaver) adında yeni ve zorlu bir düşmanın ortaya ççıkar. Lastik Kız ile birlikte ailenin diğer üyeler, Frozone'un da desteğini alıp yeni rakibe karşı savaşmak zorundadırlar.

İnanılmaz Aile 2 Karakter İsimleri

Süperler dünyasında Elastikkız (Lastik kız) olarak tanınan Helen Parr, kocası Bob’la birlikte çocuklarını yetiştirmeye çalışmaktadır. Helen istediği zaman kıvrılıp uzayıp bükülerek istediği şekle girebilir, bu yüzden adı Lastik Kız. Bob Parr eski adıyla Bay İnanılmaz  artık bir çocuk bakıcısı. Ta ki yeni düşman ortaya çıkana kadar. Ailenin bebeği Jack-Jack Parr, aslında Parr’ların evindeki en güçlü kişi ama şimdilik bilinmiyor. Parr ailesinin ilk çocuğu olan Violet Parr, 14 yaşında bir kızdır.  Gizlice görünmezlik ve güç alanları yaratabilir. Dashiell Parr olağanüstü bir süper hız gücüne sahiptir. 10 yaşındaki Dash maceracı bir ruha ve sınır tanımaz, bitmez tükenmez bir enerjiye sahiptir. Edna Mode kusursuz bir tasarımcılık zekâsına sahiptir, ileri teknolojiden iyi anlar ve eşsiz becerileri vardır. Lucius Bes nam-ı diğer Frozone Bob’ın en iyi arkadaşı olmakla kalmaz, aynı zamanda parmağının ucuyla buz yapabilecek kadar soğuk bir süper kahramandır.
AdminAdmin