Yaşam
Giriş Tarihi : 15-12-2021 17:23   Güncelleme : 15-12-2021 17:23

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Youtube Kanunsuz Topraklar Son Fragman

Kanunsuz Topraklar 12

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm Fragmanı İzle Fox Tv Youtube Kanunsuz Topraklar Son Fragman
Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Fox Tv'nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar'nın son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Kanunsuz Topraklar 12. bölüm neler olacak? Kanunsuz Topraklar 12. bölüm fragmanı  izle Youtube 22 Aralık Yeni Fragman İzle. Kanunsuz Topraklar dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Kanunsuz Topraklar dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Kanunsuz Topraklar 12. Bölüm Fragmanı İzle

Kanunsuz Topraklar dizisinin bu akşam 11. bölümü Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor. dizinin bitmesinden sonra fragmanın yayınlanmasını bekliyoruz.

Kanunsuz Topraklar 11 Bölüm Canlı İzle

Kanunsuz Topraklar dizisinin 11. bölümünde neler olarak yakından bakalım: Madendeki patlama tüm Zonguldak’ı derinden sarsacaktır. Maden Mahallesi patlamadan sonra karalar bağlar. Askerler, madenciler ve halk göçük altında kalan Davut ve Gülfem’i kurtarmaya uğraşmaktadır. Behice ile evlenmenin derdinde olan Yavuz ise Gülfem ve Davut’un madenden canlı çıkmaması için uğraşmaktadır. Patlamada büyük zarar gören madeni ele geçirmek için karanlık planlar kuran Ali Gelik ve Bahar Aras da ellerini oğuşturur ve planlar yapmaya başlarlar. Kasapoğlu; Yavuz ve Asude’nin Malik Bey’in ölümüyle ilgili sakladığı büyük sırrı öğrenecektir. Yavuz ve Asude böylece köşeye sıkışır. Kasapoğlu tüm bu olanları anlatmak üzere Gülfem’in evine doğru yola çıkmıştır ama Gülfem hala göçük altındadır Göçük altındaki Davut ve Gülfem’in durumu gittikçe kötüye gitmektedir.

Kanunsuz Topraklar Dizisi

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncuları ve dizinin konusu çok merak ediliyor. Fox Tv'nin Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk bölümü 29 Eylül 2021'de yayımlandı. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Zülfük Yücel yazdı. Kanunsuz Topraklar dizisi hangi kitaptan uyarlama? Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor? Madencilerin hayatlarına değinen  Kanunsuz Topraklar dizisi, 1940'larda Zonguldak'taki maden ocaklarını konu alıyor. 1940’ların Zonguldak’ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşkı konu alıyor. Fox Tv'nin Kanunsuz Topraklar dizisinde kimler oynuyor: Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan  
AdminAdmin