Haberler, Son Dakika Haberleri | Bağımsız Gazete
HV
27 MAYIS Cuma 15:44

Kardeşlerim Dizisinin Abisi Kadir Ekranlara Geri Döndü

ATV kanalında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Kadir Eren karakterini canlandıran Halit Özgür Sarı hayranlarına müjdeyi verdi.

Biyografi
Giriş Tarihi : 12-04-2022 20:53
Kardeşlerim Dizisinin Abisi Kadir Ekranlara Geri Döndü

Kadir karakterini canlandıran Halit Özgür Sarı Kardeşlerim dizisine 29. bölümde veda etmişti. Diziye vefat ederek veda eden Kadir Eren izleyicisininde yüreklerini yakmıştır. Şimdi ise seyircilere büyük bir müjde verildi! İşte bütün detaylar.

Halit Özgür Sarı,  sosyal medya hesabından yaptığı bir duyuruyla diziden ayrılacağını duyurdu. Sarı, “Bugün hayatımın en zor, en karanlık, en yorucu ama en güzel yolculuğunun  son günü. Senaryoyu aldığım ilk günü hatırlıyorum, çevremdekilere “Zaten bu ben değil miyim? Ailesinin talihsizliği. Bilmiyorum, zaten bilmiyoruz. Bu kadar uzun bir aileye sahip olacağımı nereden bileceğim? Çok hızlı başladık, önümüzde çok zor bir senaryo var. Birbirimize o kadar sarıldık, o kadar çok sevdik ki AİLE olduk. " Şimdi gerçek nefeslerini kesti!

HALİT ÖZGÜR SARI'NIN ROL ALACAĞI YENİ DİZİ 
Kardeşlerim dizisinden kısa bir süre sonra yeni projeler aramaya başlayan Halit Özgür Sarı, No:9 Yapım Şirketi tarafından çekilecek dizide yer alacak. Mucize Doktor dizisinde rol alan  Sinem Ünsal ile başrolü üstlenecek olan Halit Özgür Sarı nefesleri kesti. Sarı, Kardeşlerim dizisiyle yarışacak.

YENİ DİZİNİN DETAYLAR
Yağmur Ünal'ın sahibi olduğu No9 Yapım şirketi, bu yaz ekrana gelecek yeni dizisi için hazırlıklara başladı. Başrollerinde Sinem Ünsal ile Halit Özgür Sarı'yı ​​buluşturan dizinin adının 'Gizli Kalsın' olacağı söylendi. Şahin Altuğ'un yazıp yöneteceği dizi Fox TV'de ekrana gelecek.

Mucize Doktor dizisinde Nazlı rolüyle beğeni toplayan Sinem Ünsal, geçtiğimiz dönemin en çok yorumlanan kadın oyuncularından biri oldu. Başarılı oyuncu, yeni projesinde Halit Özgür Sarı ile birlikte  oynayacak ve iki gizli polisin dramatik, etkileyici hikayesini izleyiciyle buluşturacak olan filmde 'Naz' karakterine hayat verecek.

AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete Yaşam Koçu
Boya Ustası