Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 09-05-2022 13:58

Kung Fu Yoga filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Kung Fu Yoga nerede çekildi?

Bu akşam izleyicileri ekranlara kilitleyecek Kung Fu Yoga filminin başrolünde ülkemizde de oldukça ün sahibi bir oyuncu olan Jackie Chan'in yer alıyor. Aksiyon türündeki yabancı film sinemaseverlerin merak konusu oldu. Kung Fu Yoga filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Kung Fu Yoga nerede çekildi?

Kung Fu Yoga filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Kung Fu Yoga nerede çekildi?

Bu akşam izleyicileri ekranlara kilitleyecek Kung Fu Yoga filminin başrolünde ülkemizde de oldukça ün sahibi bir oyuncu olan Jackie Chan'in yer alıyor. Aksiyon türündeki yabancı film sinemaseverlerin merak konusu oldu. Televizyon başındaki izleyiciler ise 2017 yapımı Kung Fu Yoga filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Kung Fu Yogo Nerede Çekildi? Gibi soruları arama motorlarında sorguladı.

Kung Fu Yoga (Gong fu yu jia), Stanley Tong'un yazıp yönettiği ve Jackie Chan'in oynadığı en popüler filmlerden biridir. 2017 Çin yapımları arasındaki Kung Fu Yoga filmi, iddialı aksiyon-macera komedi filmlerinden biridir. İşte TV'de yayınlanacak olan Kung Fu Yoga filminin oyuncu kadrosu ve konusu hakkında bilgiler...

Kung Fu Yoga Konusu Nedir?

Film, buzdağlarında antik çağların hazinesini bulmak için karşı karşıya gelen iki farklı grubun maceralarını anlatıyor. Bu hazineyi buzdağlarından almak sandığınız kadar kolay değil. Bu iki profesör, nerede olduğu bilinmeyen bu değerli hazineyi aramaya başlar. Buzdağlarından Hindistan'a uzanan bu yolculuk, filmi daha önce izleyen sanatseverler tarafından aksiyon türünün hakkını verdiği şeklinde değerlendiriliyor.

Kung Fu Yoga Oyuncu Kadrosu

Yönetmenliğini Stanley Tong'un yaptığı macere ve akasiyon türünün başarılı öreneklerinden olan Kung Fu Yoga filmi oyuncuları arasında Jackie Chan, Disha Patani, Amyra Dastur, Aarif Rahman, Miya Muqi gibi başarılı isimler yer alıyor.

 

Kung Fu Yogo Nerede Çekildi?

Filmin çekimleri 2017 yılının aralık ayında Pekin ve Hindistan'da gerçekleştirildi. Çekimlerin bir bölümü ise İzlanda'da da yapıldı. Filmin aslen Çin-Hindistan ortak

Mehmet SezerMehmet Sezer