Bağımsız Gazete
HV
16 AĞUSTOS Salı 06:16

Liverpool rekor kıran Polonyalı genç Kacper Kozlowski için harekete geçti

Liverpool'un, yaz boyunca Avrupa Şampiyonası'nda forma giyen en genç oyuncu olan Polonyalı genç Kacper Kozlowski için 'bir anlaşma üzerinde çalıştığı' bildiriliyor

Spor
Giriş Tarihi : 03-10-2021 09:49   Güncelleme : 03-10-2021 09:49
Liverpool rekor kıran Polonyalı genç Kacper Kozlowski için harekete geçti

Liverpool'un, yaz boyunca Avrupa Şampiyonası'nda forma giyen en genç oyuncu olan Polonyalı genç Kacper Kozlowski için 'bir anlaşma üzerinde çalıştığı' bildiriliyor.

17 yaşındaki orta saha oyuncusu şimdiden ülkesi için beş kez forma giydi ve EURO 2020'de Polonya'nın İspanya ile 1-1 berabere kaldığı maçta yedek kulübesinden çıktığında tarih yazdı.

İngiltere'den Jude Bellingham, Kozlowski bu rekoru kısa bir süre sonra kırmadan önce, aynı turnuvada daha önce Avrupa Şampiyonasında yer alan en genç oyuncu olmuştu.

Pogon Szczecin yıldızı şaşırtıcı bir şekilde çok daha büyük kulüplerin dikkatini çekti ve The Mirror , Liverpool'un imzası için bir dizi diğer tarafla mücadele ettiğini bildirdi.

Bayer Leverkusen, AC Milan, RB Leipzig ve RB Salzburg, bu ay 18 yaşına girecek olan gençle ilgilendikleri için kredilendirildi.

Pogon Szczecin, olağanüstü yeteneklerinin Ocak ayında ayrılmasına izin vermek istemiyor, bu nedenle Liverpool şimdi bir hamle yapmak için bastırıyor olsa da, hamleyi yapmak için önümüzdeki yaza kadar beklemek zorunda kalabilirler.

 
AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR