Bağımsız Gazete
HV
16 AĞUSTOS Salı 07:35

Mahkum dizisi Hacı kimdir? EDHO Enişte Hakan Karsak kaç yaşında, nereli? Hakan Karsak oynadığı diziler

Mahkum Dizisi Hacı kimdir? Mahkum Hacı kimdir? Fox Tv Mahkum Dizisinin başrolünde oynayan Hacı kimdir? Mahkum Hacı gerçek adı ne? Mahkum dizisinde Hacı karakterini oynayan Hakan Karsak kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Hakan Karsak kimdir? Hakan Karsak'ın oynadığı diziler, Hakan Karsak dizileri, Hakan Karsak instagram hesabı, Hakan Karsak hakkında bilgiler ve Hakan Karsak sosyal medya hesapları: Mahkum Dizisi Hacı kimdir? Mahkum dizisinin karakterlerinden birisi olan Hacı rolünde Hakan Karsak'ı izleyeceğiz

Biyografi
Giriş Tarihi : 16-12-2021 17:01   Güncelleme : 16-12-2021 17:01
Mahkum dizisi Hacı kimdir? EDHO Enişte Hakan Karsak kaç yaşında, nereli? Hakan Karsak oynadığı diziler
Mahkum Dizisi Hacı kimdir? Mahkum Hacı kimdir? Fox Tv Mahkum Dizisinin başrolünde oynayan Hacı kimdir? Mahkum Hacı gerçek adı ne? Mahkum dizisinde Hacı karakterini oynayan Hakan Karsak kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Hakan Karsak kimdir? Hakan Karsak'ın oynadığı diziler, Hakan Karsak dizileri, Hakan Karsak instagram hesabı, Hakan Karsak hakkında bilgiler ve Hakan Karsak sosyal medya hesapları:

Mahkum Dizisi Hacı kimdir?

Mahkum dizisinin karakterlerinden birisi olan Hacı rolünde Hakan Karsak'ı izleyeceğiz. Hakan Karsak, Mahkum dizisinde Hacı rolünü oynuyor.

Mahkum Dizisi Hacı Karakteri kimdir?

Hacı karakterine ilk bölümde rastlanıştık. Savcı Fırat, abisini öldürdüğü için onu cenaze evinden vurulmak pahasına kaçırmış ve hapishaneye atılmasını sağlamıştı. Maalesef Hacı, Savcı Fırat ile aynı hapishanede olacak ve onunla uğraşmaya devam edecek.

Hakan Karsak kaç yaşında?

Hakan Karsak 46 yaşında. Hakan Karsak 2 Şubat 1975 doğumludur. 1992 yılında Ankara Gençlik Tiyatrosu ve Yahya Kemal Beyatlı Lisesi Tiyatro Topluluğuna katıldı ve tiyatroya amatör olarak adım attı. Kısa bir süre sonra Ankara Sanat tiyatrosu Oyunculuk Atölyesinde kursiyer olarak çalışmaya başladı. Liseden sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi İnşaat Bölümü’ne girdi. Mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümüne girdi.

Hakan Karsak nereli

Hakan Karsak Ankara'da doğdu.

Hakan Karsak hangi dizilerde oynadı?

Hakan Karsak, nam-ı diğer Enişte... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı Enişte karakteriyle ünlenmiştir. Firar, Sultan, Vicdan, Benim Adım Gültepe ve Ulan İstanbul dizilerinde rol aldıktan sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine girmiş ve enişte karakterini oynamıştır.

Hakan Karsak sosyal medya hesapları

@hakankarsak

Mahkum Dizisi Oyuncuları

Mahkum dizisi Zahit Yesari kimdir? Mehmet Ulay kaç yaşında, nereli? Mehmet Ulay oynadığı diziler Mahkum Cemre kimdir? Seray Kaya kaç yaşında, nereli? Mahkum Büge kimdir? Melike İpek Yalova kaç yaşında, nereli? İsmail Hacıoğlu'nun ikizi kim? Savaş'ın kardeşi Barış rolünü kim oynuyor?
AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR