Bağımsız Gazete
HV
22 MAYIS Pazar 07:58

Maske Kimsin Sen GEYİK Kim Olabilir? Maske Kimsin Sen GEYİK Tahminler ve İpuçları

Maske Kimsin Sen en sevilen programlar arasında şimdiden yerini aldı

Yaşam
Giriş Tarihi : 22-01-2022 16:29   Güncelleme : 22-01-2022 16:29
Maske Kimsin Sen GEYİK Kim Olabilir? Maske Kimsin Sen GEYİK Tahminler ve İpuçları
Maske Kimsin Sen en sevilen programlar arasında şimdiden yerini aldı. Fox Tv'nin sevilen programında 22 Ocak akşamı yarışmacılar çok merak ediliyor. Bölüm fragmanında Ördek, Kuzgun, Geyik karşımıza çıkacak yarışmacılardan bir kaçı. Fragmanda Gülşen'in Of OF şarkısıyla karşımıza çıkan Geyik kim olabilir? Maske Kimsin Sen GEYİK Tahminler ve Geyik hakkında İpuçları neler? Maske Kimsin Sen Geyik kimdir? Geyik maskesinin altındaki ünlü kimdir, Geyik maskeli ünlü açıklandı mı, Maske kimsin sen geyik tahminleri kim? Maske Kimsin Sen Geyik gerçek ismi nedir?

Maske Kimsin Sen GEYİK Kim Olabilir?

Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy'un dedektiflik yaptığı programda 22 Ocak günü programa harika bir giriş yapan Geyik çok merak edildi. Geyik gerçekten kim olabilir? Maske Kimsin Sen Geyik maskesinin altındaki kişi çok merak ediliyor. Şimdilik Geyik maskeli ünlü daha belli olmadı. Geyik maskesinin altında kimin olduğu birazdan haberimizde yer alacak. https://www.youtube.com/watch?v=77BjvEpRtow

Maske Kimsin Sen GEYİK Tahminler ve İpuçları

Maske Kimsin Sen maskenin altındaki ünlülerin tahmin edilmesi üzerine bir yarışma programı. Haliyle de maskeli ünlüler merak ediliyorlar. Geyik maskeli ünlü de şimdiden merak edilir oldu. Peki, Maske Kimsin Sen Geyik kimdir? Geyik maskesinin altındaki ünlü oyuncu kimdir? İpuçlarına göz atalım: Uzun boylu Geyik kostümlü sanatçı kim? Geyik maskesinin altında Burcu Özberk, Bahar Candan, Sedef Avcı, Demet Özdemir olabilir. Bakalım maskenin altından hangi ünlü çıkacak?
AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete
Boya Ustası