Bağımsız Gazete
HV
22 MAYIS Pazar 07:29

Maske Kimsin Sen Sunucusu ve Jürileri: Fox Tv'nin Yeni Yarışma Programı Başlıyor

Fox Tv'nin Yeni Yarışma Programı Başlıyor

Yaşam
Giriş Tarihi : 24-12-2021 19:34   Güncelleme : 24-12-2021 19:34
Maske Kimsin Sen Sunucusu ve Jürileri: Fox Tv'nin Yeni Yarışma Programı Başlıyor
Fox Tv'nin Yeni Yarışma Programı Başlıyor. Maske Kimsin Sen Sunucusu kim? Maske Kimsin Sen Jürileri Fox Tv. Maske Kimsin Sen yarışması jürileri arasında Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy yer alıyor. Maske Kimsin Sen nasıl bir yarışma programı? Maske Kimsin Sen hangi gün yayınlanacak? Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Maske kimsin Sen yarışma programına yakından bakalım:

Fox Tv'nin Yeni Yarışma Programı: Maske Kimsin Sen

Fox Tv ekranlarında 1 Ocak günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan yeni bir yarışma programı var.  Programda Maskeli yarışmacılar olacak, ana konsept maske takan ünlüler ve onların şarkı performansları olacak.

Maske Kimsin Sen Sunucusu Kim?

Maske Kimsin Sen Sunucusu Kim? Maske kimsin Sen programını Masumlar Apartmanı dizisinin Naci Hoca'sı yani Tansel Öngel sunacak. Maske Kimsin Sen sunucusu Tansel Öngel 24 Eylül 1976 doğumludur, 45 yaşındadır. Bkz: Tansel Öngel instagram

Maske Kimsin Sen Jürileri Kimler?

Maske Kimsin Sen Jürileri Kimler? Yarışmada; Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy jüriler. Aslında yarışma formatı gereği onlara dedektif diyorlar, çünkü maskeli şarkıcının kim olduğunu Sherlock Holmes gibi ipuçlarından anlamaya çalışacaklar.

Maske Kimsin Sen nasıl bir yarışma programı?

Maske Kimsin Sen nasıl bir yarışma programı? Yurtdışındaki adı “The Masked Singer” olan program, fenomen kitlesine sahip. Yarışmada kendi alanlarında ünlü isimler yarışıyorlar. Program esnasında farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini gizleyip şarkı söyleyen ünlülerin kim olduklarını anlamaya çalışıyoruz. Maskeli şarkıcının kim olduğunu jüri üyeleri, stüdyodaki seyirciler ve ekran başındakiler tahmin etmeye çalışacaklar.

Maske Kimsin Sen hangi gün yayınlanacak?

“Maske Kimsin Sen?” yarışması, ilk bölümüyle yeni yılın ilk günü 1 Ocak Cumartesi yayınlanacak. İkinci bölüm ise hemen ertesi gün yani 2 Ocak Pazar günü yayınlanacak. Maske kimsin Sen yarışması her pazar 20.00’de FOX’ta yayınlanmaya devam edecek.

Maske kimsin Sen İlk Tanıtım

https://www.youtube.com/watch?v=w2aMEXTmCgU  
AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete
Boya Ustası