Bağımsız Gazete
HV
22 MAYIS Pazar 07:24

Masterchef 2022 Jüri Kadrosunda Hangi Şefler Olacak?

Masterchef programı, yeni sezon için çekimlerini durdurduğu izleyicilerde şok etkisi yarattı. Peki, Masterchef çekimleri neden durdu. Masterchef şefleri 2022 de devam edecek mi? Yeni Juriler kim olacak? Soruları sosyal medyada tartışılmaya başlandı.

Gündem
Giriş Tarihi : 08-05-2022 15:12
Masterchef 2022 Jüri Kadrosunda Hangi Şefler Olacak?

Milyonlarca izleyicinin heyecanla takip ettiği Masterchef yarışması her sezonu ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Her bölümde farklı farklı yemeklerin yapıldığı, birbirinden yetenekli yarışmacılar şampiyon olmak için kıyasıya mücadele veriyor. Acun Medya, ünlü şefler ile çalışmlarını sonlandırarak magazin gündemine düştü. Fenomen program Masterchef 2022 sezonu için yeni juri üyeleri kim olacak? Masterchef yeni şefler merakla bekleniyor.

Masterchef 2022 Jüri Kadrosunda Hangi Şefler Olacak?

Masterchef programı, yeni sezon için çekimlerini durdurduğu izleyicilerde şok etkisi yarattı. Peki, Masterchef çekimleri neden durdu. Masterchef şefleri 2022 de devam edecek mi? Yeni Juriler kim olacak? Soruları sosyal medyada tartışılmaya başlandı. Ekranların en başarılı oyun programlarından biri olarak gösterilen Masterchef, mutfaktaki tartışmaların yanı sıra birçok skandalıyla da gündem oldu. Masterchef 2022 All Star programının çalışmaları ivme kazanırken, son haberler izleyicileri şaşkına çevirdi. Masterchef 2022 All Star Show'un ne zaman yayınlanacağı ve jüri üyelerinin kim olacağı hakkında sorular gündeme geldi.

Masterchef yarışmasıyla ilgili en son ayrıntılar milyonlarca izleyiciyi merakta bıraktı. İddiaya göre Acun Medya tüm eski şeflerle yollarını ayırdı ve yeni isimlerle masaya oturmaya başladı. İşte Masterchef yarışmasının yeni sezonu için ortaya atılan iddiaların tüm merak edilen detayları. Hem yemek hem de rekabet mücadelesi ile adından söz ettirmeyi başaran Masterchef programı şimdi de çeşitli skandallarla gündeme gelmeyi başarıyor. Yemek programının yeni sezon çekimleri durduruldu ve 3 şef ile yolların ayrıldığı iddia edildi.

Sosyal Medya Fenomeni Şefler Konuşulmaya Başlandı

Bu durumun sebepleri araştırılırken, Mehmet Şef'in yeni sezon için alacağı fiyatı beğenmediği, Somer Sivrioğlu'nun İstanbul'da açtığı Efendy adlı restoranını büyütmek ve ilgilenmek istediği, Danilo Zann ve Acun'un aralarının bozuk olduğu iddia edilmişti. Acun Medya konu ile ilgili herhangi bir açıklmada bulunmadı. Bu haber gündemde geniş yankı bulurken, Acun Medya'nın eski şefler yerine Ömür Akkor, Refika Birgül, Fatih Tutak ve hatta CZN Burak gibi popüler şeflerle masaya oturduğu iddia edildi.Hem sosyal medyada hem de ekranlarda adından söz ettirmeye devam eden Masterchef programı, yeni skandallarla da gündemde. Masterchef 2022 programı için eski şeflerin gönderildiği ve yeni şefler getirildiği iddiası platformlarda en çok tartışılan konulardan biri oldu. Çoğu kullanıcı aynı anda 3 başarılı şefi göndermenin mümkün olmadığını belirtirken, bazıları bu değişikliğin gerekli olduğunu ifadelerini paylaştı. Bugün milyonlarca sosyal medya kullanıcısı Acun Medya'nın iddialara yanıtını merakla bekliyor.

AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete
Boya Ustası