Bağımsız Gazete
HV
16 AĞUSTOS Salı 07:56

Masterchef kim elendi 2 Ocak Masterchef'e veda eden isim kim oldu?

Masterchef kim elendi 2 Ocak Masterchef'e veda eden isim kim oldu? Master Şef en son kim elendi? 2 Ocak Masterchef Türkiye kim elendi? Tv8'de bu gece MasterChef Türkiye Eleme Gecesi yaşandı

Gündem
Giriş Tarihi : 02-01-2022 19:17   Güncelleme : 02-01-2022 19:17
Masterchef kim elendi 2 Ocak Masterchef'e veda eden isim kim oldu?
Masterchef kim elendi 2 Ocak Masterchef'e veda eden isim kim oldu? Master Şef en son kim elendi? 2 Ocak Masterchef Türkiye kim elendi? Tv8'de bu gece MasterChef Türkiye Eleme Gecesi yaşandı. 2 Ocak MasterChef'e veda eden isim kim oldu? Masterchef Türkiye Eleme Gecesi sonuçları ne oldu? MasterChef Türkiye'nin eleme listesinde Burcu, Hasan ve Tahsin yer alıyordu. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri koltuğunda oturduğu MasterChef Türkiye'de elenen kişi kim oldu?

Masterchef kim elendi 2 Ocak

MasterChef'te büyük finale yaklaşırken nefesler tutuldu. MasterChef Türkiye'de 3 eleme adayı vardı: Burcu, Hasan ve Tahsin. Peki bu akşam MasterChef'te kim elendi? MasterChef'e veda eden isim kim oldu? 2 Ocak akşamının sonucuna göz atalım:

Masterchef'e veda eden isim kim oldu?

Masterchef'te eleme listesinde olan Burcu, Hasan ve Tahsin arasından kim elendi? Yarışmada alınan puanla göz atalım: 1. oyunda alınan puanlara göz atalım: Tahsin: Ustalardan 8-7-8 puan toplayan Tahsin 23 puan elde etti. Burcu: Şeflerden 3-3-4 puan toplayan Burcu 10 puan elde etti. Burcu'nun sunumu şefler tarafından beğenilmedi. Hasan: Şeflerden 22 puan alan Hasan, Tahsin ile birlikte avantajı elde etti. 2. oyunda Somer Şef yarışmacıları topladı ve tarifi anlatıyor. Uskumru Dolması tarifi için üç yarışmacı kıyasıya yarışacaklar.

Uskumru Dolmasından kim kaç puan aldı?

Bkz: Uskumru Dolması nasıl yapılır? Uskumru Dolması için şeflerin beklentisi şu:  balığın bütün halinde kalması, patlamaması ve balığın çiğ kalmaması... Burcu kılığın çıkarılması kısmında epey zorlandı ve vakit kaybetti. Hasan ise kılçığı kolayca çıkardı ama şefler etlerin hepsini çıkartmadığını düşünüyor. Tahsin ise şimdilik eleştirilerin uzağında kaldı. Son 15 dakikaya girdik. Tahsin:  Şeflerden 7, 8 ve 7 puan ile 22 puan almayı başardı. Burcu: Şeflerden 6, 6 ve 5 puan ile 17 puan aldı. Hasan: Şeflerden 5,5, ve 4 puan aldı. 14 puanla bu aşamanın en düşün puanını elde etti.

Masterchef'e veda eden isim Burcu

Tahsin iki oyunda 23 ve 22 puan alarak toplamda 45 puan elde etti. Son 5'e kalmayı başaran Tahsin, elenmekten kurtulan ilk isim oldu. Burcu iki oyunda 10 ve 17 puan aldı. toplamda 27 puanda kalan Burcu elenen isim oldu. Hasan ise 22 ve 14 puanla toplamda 36 puan elde etti.
AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR