Yaşam
Giriş Tarihi : 10-05-2022 14:45   Güncelleme : 10-05-2022 21:07

Mayıs Ayı Burç Yorumları 2022 ( Koç, Başak, Yengeç, Terazi, Yay, İkizler, Boğa, Akrep Balık, Kova, Oğlak)

Mayıs 2022 Aylık burç yorumları neler söylüyor? İlişki, Para, İş, Kariyer durumunuz ile alakalı Mayıs ayı burç yorumları; koç, ikizler, aslan, yengeç, boğa ve Mayıs ayının burcu olduğu söylenen başak burcu 2022 Mayıs Ayı Burçların yorumları nasıl?

Mayıs Ayı Burç Yorumları 2022 ( Koç, Başak, Yengeç, Terazi, Yay, İkizler, Boğa, Akrep Balık, Kova, Oğlak)

Astroloji veya burçların sadece iş, ilişkiler ve gelecek hakkında bilgi vermediği  kabul edilebilen bir gerçektir. Burç yorumları aynı zamanda günlük yaşamdaki davranışlarımızı da belirler. İşte 2022 Mayıs ayı burç yorumları Koç, Başak, Yengeç, Terazi, Yay, İkizler, Boğa, Akrep, Balık, Kova, Oğlak burçlarının mayıs ayında yayınlanan aylık burç yorumları…

KOÇ

Bu ay hayatınızda süregelen krizler nihayet çözülebilir. Ayrıca beklediğiniz bir miras konusu da çözüme ulaşabilir. Ay ortasından sonra iletişime ekstra dikkat!

BOĞA

Bu ay aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanacak! Özellikle evlilik kararı alabilirsiniz! Ay ortasından sonra parasal konularda istikrarlı olmanız zor olabilir.

İKİZLER

Bu ay sağlığınız ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Süregelen bir hastalığınızın tedavisini olabilir, iyileşebilirsiniz. Ay ortasından sonra kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz

YENGEÇ

Bu ay aşık olabilirsiniz! Aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Evli olanlar ise çocuk haberi ile sevinebilir. Ay ortasından sonra rüyalarınızda geçmişiniz ile yüzleşebilirsiniz.

ASLAN

Bu ay taşınma kararı alabilirsiniz. Aileniz ile süregelen sorunlarınız artık çözüme ulaşabilir, ay ortasından sonra arkadaşlarınız ile iletişim  sorunu yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Bu ay hayatınızı değiştirecek önemli bir fikriniz olabilir. Ayrıca kardeşinizin de hayatında önemli değişimler olabilir. Ay ortasından itibaren kariyerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz, bu sorurlan iletişim eksikliğinden kaynaklanabilir.

TERAZİ

Bu ay maddi konular ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sonunda hakettiğiniz parayı alabilirsiniz. Ay ortasından itibaren yaptığınız seyahat planları sekteye uğrayabilir.

AKREP

Bu ay hayatınız değişiyor! Amaçlarınızın, motivasyonlarının değişme vakti geldiğini fark edebilirsiniz. Ay ortasından sonra unuttuğunuz ödemeler, borçlar canınızı sıkabilir.

YAY

Bu ay fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Geçmiş travmalarınızın çözüldüğünü hissedebilirsiniz. Ay ortasından sonra partneriniz ile iletişiminize dikkat, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

OĞLAK

Bu ay hayalleriniz ve gelecek planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Artık yeni hayaller kurma zamanı geldiğini fark edebilirsiniz. Ay ortasından itibaren çalışma ortamınızdabazı iletişim sorunları kendini gösterebillr.

KOVA

Bu ay kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır iş arıyorsanız sonunda iş bulabilirsiniz. Ay ortasından itibaren flörtleriniz ile işler karışabilir. Kime ne mesaj attığınıza dikkat edin.

BALIK

Bu ay eğitim konularında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mezun olabilirsiniz, istediğiniz bir sertifikayı almaya hak kazabilirsiniz. Ay ortasından itibaren aile içinde iletişim sorunları yaşanabilir.

Mehmet SezerMehmet Sezer