Yaşam
Giriş Tarihi : 27-02-2022 20:44   Güncelleme : 27-02-2022 20:44

Netflix bu hafta 48 yeni film ve şov ekliyor 28 Şubat - 6 Mart 2022

Yeni bir hafta ve yeni bir ay geldi ve bu, Netflix'in bir sürü yeni film ve şov eklediği anlamına geliyor

Netflix bu hafta 48 yeni film ve şov ekliyor 28 Şubat - 6 Mart 2022

Yeni bir hafta ve yeni bir ay geldi ve bu, Netflix'in bir sürü yeni film ve şov eklediği anlamına geliyor. Yeni bir korkunç gerçek suç belgesel dizisi, yeni bir macera filmi, bir Netflix Orijinal gerilim filmi veya yeni bir suç gizemi dizisi arıyorsanız, bu hafta yayında sizin için bir şeyler var. Netflix bu hafta 48 yeni film ve şov ekliyor 28 Şubat - 6 Mart 2022

Hiç kötü bir oda arkadaşın oldu mu? Eh, muhtemelen Worst Roommate Ever'ın ilk sezonundaki oda arkadaşlarıyla karşılaştırıldığında hiçbir şeydiler. Yeni dizi, 1 Mart 2022 Salı günü Netflix'te yayınlanacak ve bazı insanların sahip olduğu tuhaf, şiddetli ve bazen cani oda arkadaşlarına yer verecek. Ve…pekala, bazıları kendi hikayelerini anlatacak kadar uzun yaşamadı.

Bu hafta ayrıca 2 Mart 2022 Çarşamba günü Buza Karşı'yı da getiriyor. Filmde Game of Thrones mezunları (ve eski baba ve oğul) Nikolaj Coster-Waldau ve Charles Dance ile Joe Cole ve Þorsteinn Bachmann rol alıyor.

Netflix bu hafta Pieces of Her ve Weekend Away'i ekliyor

Film, 1909'da bir keşif gezisinden sonra geride bırakıldıklarında Grönland'ın buzlu havasında ve arazisinde hayatta kalmaya çalışan iki kaşifin hikayesini anlatıyor. Başrolünde Leighton Meester'ın yer aldığı The Weekend Away de bu hafta 3 Mart 2022 Perşembe günü Netflix'te. Gerilim filminde en iyi arkadaşıyla tatile giden Beth (Meester tarafından canlandırılıyor) yer alıyor. Ancak en iyi arkadaşı öldürüldüğünde ve Beth onu öldürmekle suçlanınca işler daha da kötüye gider. Gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken, yeni bir karanlık sır ortaya çıkar. Bu kesinlikle kontrol etmeye değer gibi geliyor! Bu hafta ayrıca Pieces of Her'in 1. sezonunu da beraberinde getiriyor. Dizi, bir anne ve kızı Laura ve Andy'nin alışveriş merkezine gitmesiyle başlıyor ve Andy'nin annesini hiç tanıyıp tanımadığını merak etmesiyle bitiyor. Bu olay, Andy'nin soruları cevapsız kalırken izleyicinin Laura'nın geçmişine dönmesine yol açar. Ama Laura'nın geçmişinden insanlar hayatına geri döndükçe, bu sırlar uzun süre gizli kalamaz. Parçaları Yıldızları Toni Collette, David Wenham, Jessica Barden, Bella Heathcote, Omari Hardwick ve Joe Dempsie. Bu hafta ayrıca 28 Şubat 2022 Pazartesi günü Two Sentence Horror Stories'in 3. sezonu ve 1 Mart 2022 Salı günü Adalet Muhafızları'nı getiriyor.

Netflix'te bu hafta yeni: 27 Şubat-5 Mart

28 Şubat benim harika hayatım İki Cümle Korku Hikayesi: 3. Sezon 1 Mart Adalet Muhafızları Şimdiye Kadarki En Kötü Ev Arkadaşı: 1. Sezon 21 21 Köprü Elm Sokağında Bir Kabus (2010) Elm Sokağında Bir Kabus (1984) savaş gemisi Christine Koç Carter Bitiş tarihi Freddy Jason'a Karşı Gattaca Hediye Yeşil Yol En iyi arkadaşımın düğünü Halk Düşmanları Kefaret Değiştirmeler zengin zengin Esaretin Bedeli Atıcı Şrek Şrek 2 Sizi rahatsız ettiğim için özür dilerim yıldız gemisi askerleri Texas Chainsaw 3D Süper silah Kan davası için V Vahşi şeyler nerededir hayvanat bahçesi 2 Mart Buza Karşı Korsanlar: Son Kraliyet Hazinesi vahşi ritim 3 Mart He-Man ve Evrenin Ustaları: 2. Sezon Pera Palace'ta gece yarısı The Parisian Agency: Özel Mülkler: 2. Sezon Power Rangers Dino Fury: 2. Sezon Surviving Paradise: Bir Aile Masalı Hafta Sonu Dışarıda Whindersson Nunes: Kendi Şovum! 4 Mart Görünmez İplik Yalanlar ve Aldatmaca Eğlenmek Meskina Onun Parçaları: 1. Sezon 5 Mart Beyrut Bu hafta Netflix'te ne izleyeceksiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!
AdminAdmin