Bağımsız Gazete
HV
16 AĞUSTOS Salı 07:28

QASHQAI UEFA CHAMPİONS LEAGUE EDİTİON YOLLARDA

2020 UEFA Champions League resmi sponsoru Nissan, QASHQAI UEFA Champions League Edition modelini tanıttı..QASHQAI UEFA CHAMPİONS LEAGUE EDİTİON YOLLARDA

Otomobil
Giriş Tarihi : 18-11-2020 17:00   Güncelleme : 18-11-2020 17:00
QASHQAI UEFA CHAMPİONS LEAGUE EDİTİON YOLLARDA

2020 UEFA Champions League resmi sponsoru Nissan, QASHQAI UEFA Champions League Edition modelini tanıttı.

Tasarımında UEFA Champions League (UCL) ruhunu yansıtan dokunuşlar bulunan model, aracını kişiselleştirmek ve kendini hususi duymak isteyen sürücülerin beğenisine sunuluyor.

Hayatına yenilik ve coşku katmak isteyenler için hususi olarak tasarlanan model, sınırı olan sayıda satışa sunulacak.

Nissan, coşku mühendisliğini alan kişi odaklılık misyonu ile birleştiriyor

Heyecanlandıran yenilikler vaadiyle hayata geçirdiği LEAF ve ARIYA şeklinde geleceğe yön veren modelleriyle Nissan, Intelligent Mobility vizyonu ve ileri teknolojileriyle premium tasarımlar sunmaya devam ediyor.

Dünyanın en hususi futbol organizasyonlarından önde gelen UEFA Champions League’de yarışan ekip oyuncularının, mühendislik gerektiren ileri oyunculuk teknikleriyle Nissan’ın “coşku mühendisliği” teriminin kesiştiğini belirten Nissan Türkiye, Şimal Afrika ve BDT Genel Müdürü Emre Doğueri, “Dünyanın en büyük futbol etkinliklerinden önde gelen UEFA Champions League’e sponsor olmaktan gurur duyuyoruz.

Futbolun çeviklik, duyarlılık ve hız şeklinde özellikleri, Nissan özellikleriyle de birebir özdeşleşiyor.

Nissan araçlarındaki akıllı çarpışma önleme, akıllı çevre görüş, hareketli nesne idrak etme, kör nokta uyarı, şerit takip uyarı sistemi şeklinde Nissan Intelligent Mobility özellikleri, futbol müsabakalarında ortaya çıkan pozisyonlara fazlaca benzer durumda.” açıklamasında bulunmuş oldu.

QASHQAI UEFA Champions League Edition, sınırı olan sayıda müşteriyle buluşacak

Sınırı olan sayıda satışa sunulacak hususi seride, Platinum Premium versiyonda iç ve dış mekanlarda olmak suretiyle mühim ayrıntılar yer ediniyor.

İç mekânda ilave olarak aydınlatmalı kapı eşiği ve UEFA Champions League logolu ön konsol uygulaması yer alacak. Dış mekânda ise parlak siyah arka cam altı, arka tampon, yan kapı ve ön tampon alt çıtaları ile bagaj kapağı, yan çıtalar ve ön kapılarda UEFA Champions League logo uygulaması olacak.

Ek olarak 19” IBISCUS parlak siyah jantlar ve ambiyans aydınlatmaları da bu versiyonda tüketici ile buluşacak.

Haber: A. Said Itina

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR