Yaşam
Giriş Tarihi : 14-04-2022 01:14   Güncelleme : 14-04-2022 01:21

Reyting Kralı EDHO ile İlgili Flaş Karar! Ekranlara Yeniden mi Gelecek?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir çok kişinin merakla takip ettiği o muhteşem dizide şaşırtıcı kararlar alındı. EDHO'nun ekranlara tekrardan döneceğine dair bilgi verildi. EDHO Yeni Bölüm ne zaman? İşte diziyle ilgili tüm detaylar haberimizde.

Reyting Kralı EDHO ile İlgili Flaş Karar! Ekranlara Yeniden mi Gelecek?

Ani bir kararla yayın hayatı bitirilen EDHO hayranları tarafından çok fazla tepki görmüştü. Tepkiler bir yana aynı zamanda bir o kadar da özlemle beklemeye başladılar. İşte o seyircilere büyük bir müjde verildi. 

EDHO Ne Zaman Yayınlanacak? 

A2 kanalında EDHO dizisi yayınlanacak. 5 Nisandan sonra eski bölümleriyle tekrar seyircisine kavuşacak. Bu yüzden gelişen bu karar seyircilerin fazlasıyla etkiledi. Herkes yeni bölümlerini bekliyordu fakat eski bölümler bizimle olacak. Başrolünde Oktay Kaynarcanın rol aldığı dizi heyecanla seyircisi tarafından hâlâ izlenmektedir. Çok ilgi gören bu yapım daha bizlere ne sürprizler yapacak. 

Yeni kanalında yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hafta içi herhangi ekranlarda olacak. Fakat hafta sonu ile ilgili herhangi bir durum daha açıklanmadı. Seyircilerinin aklındaki sorular ise hâlâ yanıt bulmadı. " Yeni bölümler gelecek mi?" Sorusunun cevabı ise Yapım şirketi tarafından hâlâ verilmedi.

Fakat İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ozan Akbaba yeni dizisi olan "Kasaba Doktoru" yapımında Ali karakterine hayat vermektedir. Kesin olarak söyleyemesekte dolaylı yoldan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümlerinin gelmeyeceğini üzülerek söylemekteyiz.

Mehmet SezerMehmet Sezer