Bağımsız Gazete
HV
22 MAYIS Pazar 07:00

Ruh Eşinizi Bulduğunuz Gösteren 6 işaret

Çoğu insanla ortak bir nokta bulmak çok kolaydır. Ama kelimenin tam anlamıyla eşleşmek çok zordur. Yeni tanıştığınız birinin sizi çok iyi anladığını hissetmeniz ne anlama geliyor? Ruh eşinizi bulduğunuzu nasıl anlarsınız? İşte Ruh eşinizi bulduğunuzu gösteren 6 işaret...

Yaşam
Giriş Tarihi : 11-05-2022 02:05
Ruh Eşinizi Bulduğunuz Gösteren 6 işaret

Muhtemelen ruh eşi için ana işareti, yeni tanıştığınız bir kişiyi sanki uzun zamandır tanıyormuş gibi hissetmektir. Yaşınızın iki katı olan, bambaşka biriyle çok farklı bir yerde tanışabilirsiniz. Ruh eşinizi size daha önce y aşamadığınız farklı duygular hissettirir. Ruh eşini bulduğunuzu nasıl anlarsınız? Deniz Özhan’ın yazısında yer alan bazı ipuçları size yardımcı olabilir.

1) Diğer kişinin sessiz düşüncelerini duyabilirsiniz

Ruh eşlerinizle ilişkinizde o kadar derinlik vardır ki, sözlü olarak ifade edilmese bile eşinizin ne düşündüğünü hissedebilir ve duyabilirsiniz.

2) Birbirinizin acısını hissediyorsunuz

Birbirinizi o kadar iyi tanıyorsunuz ki, kapıdan girdiği anda gününün nasıl geçtiğini anlayabilirsiniz. Birbirinizin duygularını hissediyorsunuz: üzüntü, endişe ve stres. Birbirinizin mutluluğunu ve sevincini paylaşıyorsunuz.

3) Aynı yaşam hedeflerini paylaşıyorsunuz

İkiniz de değerler, etik ve hedefler konusunda aynı sayfadasınız. Bu hedeflere ulaşmak için farklı bir yolunuz olabilir, ancak ikiniz de aynı sonucu istiyorsunuz.

4) Birbirinizin farklılıklarına ve fikirlerine saygı duyarsınız

Farklı görüşlerinizin olduğunu biliyorsun. Aynı fikirde olmayı kabul etmek yerine, birbirinize derin bir saygı duyuyorsunuz. Farklılıkları dinliyor ve onurlandırıyorsunuz.

5) Birbirinizi tamamlıyorsunuz

Evet, bunu söylediğim için üzgünüm ama eşiniz sizin boşluklarınızı dolduruyor. Hiçbir insan mükemmel değildir. Hepimizin güçlü ve zayıf yönleri var. Ruh eşleri birbirini tamamlar. Mükemmel uyumun yin ve yang'ıdır. Bir kişi dışa dönük olabilirken, bir kişi içe dönük olabilir. Biri sosyal, diğeri ev sahibi olabilir. Ruh eşleri genellikle eksik parçaları olan bir kişiye ilgi duyan zıt kişilerdir.

6) Birbirinizin kollarında olmak, tüm stresinizi ve endişelerinizi yok eder

Günün sonunda olmayı tercih edeceğiniz başka bir yer yok, birbirinizin kolları dışında. anlaşmazlıklarla dolu zor bir gün geçirdiyseniz, patronunuzla kavga ettiyseniz ya da treni kaçırdıysanız, ne olduysa birbirinize sarıldığınız anda yok olur. Kalbinizde bir sıcaklık, hissedebileceğiniz bir iç huzur var. Sözün söylenmesine gerek yok. Var olan tek şey, iki ruhun sessiz, mutlu birlikteliğidir. Sonsuza kadar birlikte olması gereken iki ruh.

AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete
Boya Ustası