Bağımsız Gazete
HV
16 AĞUSTOS Salı 06:10

Show TV'nin yeni dizisi 'Üç Kuruş'un afişi yayınlandı! Konusu Ne? Oyuncuları Kimler?

Pazartesi akşamları Show TV'de ekranlara gelecek, Ay Yapım'ın yeni dizisi 'Üç Kuruş'un çekimleri hızla devam ediyor

Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 09-10-2021 11:16   Güncelleme : 09-10-2021 11:16
Show TV'nin yeni dizisi 'Üç Kuruş'un afişi yayınlandı! Konusu Ne? Oyuncuları Kimler?
Pazartesi akşamları Show TV'de ekranlara gelecek, Ay Yapım'ın yeni dizisi 'Üç Kuruş'un çekimleri hızla devam ediyor. Son olarak, Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç'un rol aldığı projenin merakla beklenen afişi yayınlandı.       Başrollerinde oyuncular Uraz Kaygılaroğlu ile Ekin Koç'un buluştuğu, senaryosunda Damla Serim ve Murat Uyurkulak'ın imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki 'Üç Kuruş'un çekimleri devam ederken herkezin merakla beklediği dizinin afişi paylaşıldı.   İzleyiciyle buluşmak için gün sayan 'Üç Kuruş'un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit gibi isimler yer almakta.  

URAZ KAYGILAROĞLU'NDAN AFİŞ PAYLAŞIMI

Üç Kuruş'ta Kartal karakterine hayat verecek olan Uraz Kaygılaroğlu da, dizinin afişini sosyal ağ hesabından paylaştı. Kaygılaroğlu'nun paylaşımı kısa bir süre içinde çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

ÜÇ KURUŞ’UN KONUSU NE?

  Kendine has karakterleri ve sert kuralları ile renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı'nın "koruyucusu" konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro'nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe'nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.
AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR