Yaşam
Giriş Tarihi : 17-04-2022 23:54   Güncelleme : 18-04-2022 00:03

Son Dakika: Survivor'da Şok Açıklama! Barış Kadınları dövüyor

Eski sevgilisi gönüllüler takımındaki Nisa, Barış Murat Yağcı için şok iddialarda bulundu. Kadınlara şiddet uyguladığı iddia edilen Barış Murat Yağcı tarfaından en kısa zamanda açıklama bekleniyor. Merak edilen tüm detaylar haberimizde

Son Dakika: Survivor'da Şok Açıklama! Barış Kadınları dövüyor

Survivor'da oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan ünlüler oldu. Bu durum karşısında gönüllüler takımında büyük bir üzüntü meydana geldi.Bu durum karşısında ünlüler takımındaki Barış Murat Yağcı karşı takımı teselli etmek için Yağmur ve Sude'nin yanına gitmek istedi. Eski sevgilisi gönüllüler takımındaki Nisa bu durum üzerine Barış için şok iddialarda bulundu işte tüm detaylar.

Barış Murat Yağcı'nın eski sevgilisi Nisa Bölükbaşı, Barış için kaybedilen oyun sonrası " Kadınları ağlatan ve döven adama bakın " diye bir cümle kurdu. Daha sonrasında konseyde Acun Ilıcalı Barış'a söz hakkı verdiğinde ise Barış Murat Yağcı "Neden böyle bir iddiada bulundu bilmiyorum fakat ben buraya gelmeden önce kendime bir söz verdim ve Nisa ile hiç muhatap olmayacaktım fakat zorla muhatap olduk" dedi. Bunun üzerine Nisa Bölükbaşı karşılık olarak "Sen kadınları ağlatmıyor musun?" dedi. Barış ise karşılık olarak " Nisa zaten 24 saatin 16 saatini ağlıyor geriye kalan 6 saatini ise uyuyor." diyince. Acun Ilıcalı " Barış sana hiç vurdu mu?" sorusuna Nisa " Evet bana vurdu." cevabını verdi ve ardından "Sen eski sevgilini sokak ortasında döven adamsın." dedi. Konunun uzatılmasını istemeyen Acun Ilıcalı oylamaya geçti.

Survivor Nisa kimdir?
Nisa Bölükbaşı 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da dünyaya gelmiştir. 3 aylıkken yüzmeye başlamıştır. Çek Cumhuriyeti'nin en iyi takımına 6 yaşında katılmıştır. O yıllarda profesyonel kayak yapmaya davet edilen Nisa Bölükbaşı dağlar Prag'a uzak olduğu için reddetmek zorunda kalmıştır.
8 yaşında profesyonel tenis oynamaya başladı. 15 yıl boyunca Prag tenis kulübü Cibulkaga oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu. 2018 de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikinciliğe imza attı. 

Mehmet SezerMehmet Sezer