Haberler, Son Dakika Haberleri | Bağımsız Gazete
HV
27 MAYIS Cuma 14:42

Teşkilat 33. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT1 Teşkilat Dizisi Yeni Fragman İzle

Teşkilat dizisinin 32

Yaşam
Giriş Tarihi : 30-01-2022 19:45   Güncelleme : 30-01-2022 19:45
Teşkilat 33. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT1 Teşkilat Dizisi Yeni Fragman İzle
Teşkilat dizisinin 32. bölümünde ekibimiz yine zorlu bir maceranın içine girdi. Dizinin hayranları şimdiden sonraki bölümde neler olacağına dair fikir edinmek için dizinin fragmanını araştırıyorlar. Teşkilat 33. Bölüm Fragmanı İzle Youtube, Teşkilat dizisi 33. Bölüm Fragmanı, 6 Şubat Teşkilat Dizisi Yeni Fragman, 6 Şubat Teşkilat Yeni Fragman yayınlandı mı? Teşkilat 33. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Teşkilat dizisinin 6 Şubat'ta yayınlanan bölümünde neler olacak, herkes merak ediyor.

Teşkilat 33. Bölüm Fragmanı İzle

Teşkilat dizisinin 32. bölümü şu an canlı yayında. 32. bölüm sona erdikten sonra aşağıdaki linklerde 33. bölüm fragmanı yayınlanacak. Fragman şu an yayınlanmadı, yayınlanması bekleniyor.

Teşkilat 33. Bölüm Fragmanı İzle Youtube

Teşkilat dizisinin 33. bölüm fragmanı ilk olarak Teşkilat dizisinin Youtube kanalından yayınlanıyor.

Teşkilat 33. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1

Teşkilat dizisinn 33. bölüm fragmanına fragman yayınlandığı an TRT 1 web sitesindeki Teşkilat dizisi sayfasından bakabilirsiniz.

Teşkilat dizisi 32. Bölüm İzle

Teşkilat dizisinin 32. bölümünde yaşananları kısaca anlatalım: https://www.youtube.com/watch?v=95QfCzfNoWU Teşkilat dizisinin son bölümünde siber saldırı ile dizi başlıyor. Gelen saldırıyı Gürcan ve diğer siber ekip bertaraf etmeyi başarırlar. Karşı taraf Gürcan'ın bilgisayarına girmeye çalışında Gürcan yerini öğrenir. Ekibimiz Fransa'nın ücra bir yerinde MR. X'in peşine düşerler. Ekip Mr. X'ten şifreyi alır.  Oysa ki Mr. X kendini koruma altına almak için karargahın bilgisayarlarına sızar. Karargaha yapılan bu siber saldırı tüm ekibin açığa çıkmasına sebebiyet vermek üzeredir. Serdar ve Zehra, Mr. X'i almak için ulaştıkları yerde Elçi ve Ceren’e karşı büyük bir mücadeleye girer. Serdar ve Zehra Mr. X'i almayı başarırlar. Yıldırım Mr. X'i kaybettiği için Elçi'ye çok kızar. Amerikalılardan yardım ister. Amerikalılar ve Fransızlar Mr.X ve ekibimizin peşine düşer. https://www.youtube.com/watch?v=Uq9O4OW8ixA Halit başkan ise Yıldırım’ın neler yaptığını öğrenebilmek için eşinden yardım ister. Eşi başta kabul etmese de sonradan kabul eder. Halit Başkan'ın kızının kim olduğunu öğrenen Yıldırım'ın hanımı, Yıldırım tarafından büyük bir şüphenin altında kalmıştır. Dizinin sonuna ise Tövbekar'ın bıçaklandığı sahne damga vurdu.
AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete Yaşam Koçu
Boya Ustası