Haberler, Son Dakika Haberleri | Bağımsız Gazete
HV
27 MAYIS Cuma 15:28

Teşkilat Dizisi Havaalanı Baskınını Yapan Ekibin Başı kimdir? Hasan Üner

TRT 1'in sevilen dizisinde bu haftaya damgayı havaalanı baskını vurdu

Biyografi
Giriş Tarihi : 19-12-2021 20:29   Güncelleme : 19-12-2021 20:29
Teşkilat Dizisi Havaalanı Baskınını Yapan Ekibin Başı kimdir? Hasan Üner
TRT 1'in sevilen dizisinde bu haftaya damgayı havaalanı baskını vurdu. Teşkilat ekibi baskını berteraf etmek için çalışmalara başlarlar. Serdar rehineler ile beraber Zehra'yı da kurtarmaya çalışmaktadır. Peki dizide havaalanı baskınını yapan ekibin başı rolünü oynayan Nevzat Dindar mı diyenlere söyleyelim: hayır Nevzat Dindar'a benzeyen aktörümüzün adı Hasan Üner.

Teşkilat Dizisi Havaalanı Baskınını Yapan Ekibin Başı kimdir?

Dizide bu hafta havaalanı baskınında Nevzat Dindar karşımıza çıktı sandık ama aslında Hasan Üner oynadı. Bölümün sonunda vurulduğu için bu bölümden sonra göremeyeceğiz.

Hasan Üner kimdir?

1981 doğumlu oyuncu...  Kurtlar Vadisi Pusu, Melekler Korusun, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Urfalıyam Ezelden, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşk ve Mavi Cesur ve Güzel, Dönerse Senindi, Karadayı, Hayat Dediğin,Kayıp, Kaçak, Hayat Bazen Tatlıdır, Kehribar ve Söz gibi pek çok dizide sayısız rollerde oynamıştır.

Nevzat Dindar kimdir?

Nevzat Dindar Bingöl doğumludur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur.  2003 yılında Cumhuriyet Gazetesi’nde Galatasaray Muhabirliği yapmaya başlamıştır. Sonradan da Milliyet Gazetesinde spor yazarlığı yapmıştır.  2019 yılı itibariyle A Spor ekranlarında yayınlanan Spor Ajansı programını Ceyda Dönmez ve Hayri Beşer ile birlikte sunmaktadır. Twitter adresi: @nevzatdindar  
AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete Yaşam Koçu
Boya Ustası