Bağımsız Gazete
HV
16 AĞUSTOS Salı 07:58

Wazirx Kripto Borsası 50 Dolar Dağıtıyor!

Wazirx borsası dünya genelinde başlattığı Airdrop kampanyası ile kimlik doğrulaması yapan herkese 50 dolar değerinde ödül veriyor

Ekonomi
Giriş Tarihi : 09-12-2021 00:12   Güncelleme : 09-12-2021 00:12
Wazirx Kripto Borsası 50 Dolar Dağıtıyor!
Wazirx borsası dünya genelinde başlattığı Airdrop kampanyası ile kimlik doğrulaması yapan herkese 50 dolar değerinde ödül veriyor. Bu kampanyadan yararlanmak için hesabınıza USDT yatırıp 1 adet SAND coin almanız yeterli ve kampanyadan yararlanmak için referans linki ile kaydolmak gerekiyor. SAND coin fiyatı haberi yazdığımız sıralarda 5.30 dolar civarında seyrediyor. Ödülden yararlanmak için yapmanız gerekenler:
  1. Haberimizin en altında bulunan referans linki ile kayıt olun ( https://wazirx.com/invite/gqq7328x )
  2. Kimlik doğrulamasını yapın
  3. Hesabınıza para yatırıp 1 adex SAND coin alın
Bu işlemleri uyguladıktan sonra ödül 7 gün içerisinde hesabınıza tanımlanacak. Daha sonrasında paranızı dilediğiniz şekilde transfer edebilirsiniz. Wazirx borsasına tavsiye edilen para yatırma yöntemi Kullandığınız borsadan wazirx borsasına para transferi yapmak için birçok yol mevcut. Ama bazı yöntemler oldukça yüksek işlem ücretlerine mal olabiliyor. Bizim önerdiğimiz en düşük işlem ücretine sahip yöntem ise XLM – XRP – Algo transferi yaparak hesabınıza para yatırmak. Bu yöntemler oldukça hızlı olmalarının yanı sıra neredeyse yok denebilecek kadar düşük işlem ücretlerine sahip. Kripto para yatırarak kampanyaya katılmak Hesabınıza 1 adet sand coin alacak kadar kripto para gönderdikten sonra yapmanız gerekenler aşağıdaki kadardır:
  1. Gönderdiğiniz kripto parayı usdt’ye çevirin
  2. Elde ettiğiniz USDT ile Sand coin alın
Bu adımları izledikten sonra ödülün hesabınıza yansımasını bekleyin. Ödül hesabınıza transfer edildikten sonra aynı yöntemler ile tekrar kullandığınız borsaya transfer edebilirsiniz. Kampanya 10.000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kontenjanlar dolmadan sizde yerinizi alın.
AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR